x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Оксана2019-01-12
Скажіть будьласка чи у вас роблять пункцію лімфатичних вузлів?І скільки коштує така процедура?
Ні, Оксано, такої процедури у нас не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2019-01-12
Добрый день! Мне нужно на консультацию к сосудистому хирургу. У меня варикоз. Если назначат операцию-есть ли возможно провести её в тот же день. Поскольку мне до вас долго добираться. Или обязательно приезжать повторно?
Тетяно, це Вам необхідно уточнити безпосередньо у судинного хірурга, оскільки лише він визначає доцільність проведення втручання, виходячи із показів та анамнезу. З приводу такої можливості, зателефонуйте до працівників центру, за номерами, вкзаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-01-11
Доброго дня. Мені 40, діагностували ранній клімакс. Після сильного стрессу почали пропадати місячні, спочатку були довгі затримки, потім місячні почали приходити раз в 3-4 місяці. Спочатку пила циклодинон, на ньому місячні дуже сильні йшли по 10 днів, порекомендували мастодинон, він не допоміг зовсім. Під час останнього обстеження у червні запропонували ЗГТ, але поки що я не наважилась на таке лікування. Чи можливо виправити ситуацію без застосування гормонів? Із симптомів є незначні приливи і сухість шкіри, так більше нічого не турбує.
Тетяно, для визначення терапевтичної стратегії у Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, діагностичні тести. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2019-01-11
Скажіть скільки коштує переривання вагітності за медичними показниками на 19-20тиждні?
У Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тарас2019-01-11
Хотів би дізнатися скільки коштує аналіз спермограма і чи потрібно попередньо записуватися на прийом ящо так чи працюєте ви в суботу
Тарасе, спермограма коштує 310 грн. Так, потрібно записуватися наперед. В суботу працюємо до обіду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-01-10
Добрий день! Скажіть а які обовязкові аналізи потрібні для проведення дрилінгу яйників при полікістозі.Просто ми з іншого міста і може б зробили іх у себе в місті!) Чи це обговорюється лише особисто з лікарем?)
Ірино, Ви можете у нас на місці здати всі необхіні аналізи, які призначить лікар, виходячи із Вашого анамнезу. Якщо маєте результати якихось діагностичних тестів, то їх візьміть із собою. Сплануйте візит натще на на ранкові години. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-01-10
Якщо я не маю чоловіка, але хочу мати дитину . Чи робите штучне запліднення для одиначок, донорська сперма, при цьому ваша. Якщо так, то скільки це коштує?
Ганно, якщо перепона в тому, щоб мати дитину полягає в відсутності партнера, а не проблемах з репродуктивним здоров'ям, вдаватися до штучного запліднення немає сенсу. Достатньо буде звичайної процедури внутрішньоматкової інсемінації. Якщо це буде Вашим виваженим рішенням, то, так, ми робимо дану процедуру для одиначок. Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора, а саме - підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, сама процедура ВМІ коштує 4 400 грн. (без урахування вартості медикаментів і лабораторних досліджень ). Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. Зазвичай, потребується дві донорські дози.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-01-10
Скажіть, а скільки коштує метросальпінгографія і на який день цикла краще звернутися, щоб визначити прохідність труб?
Ганно, метросальпінгографія коштує 760 грн. Краще звернутися на 6 - 10 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталія2019-01-10
Доброго вечора,мене турпує часто головокружіння,самопочуття ніби тіло все мліє і впаду обмарок,часто болить голова,скаче тиск,нормальний 100на70,і серцебиття 90ударів ,а скаче до 130і вище тиск,в мене остеохондроз пила траумель але симптоми не змінилися,і часто трясе мене все тіло і руки,і буває що підколює зліва під серцем,робила ехо і узд то тахвкардія,скажіть як дальше лікуватися і що мені дальше робити бо такий стан як рік,і чи може щитовитка давати збоі якщо є вузлики а аналізи в нормі?
Наталіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ira2019-01-09
Скажіть будь ласка як записатись на гістероскопію( поліп яйника), чи потрібні якісь додаткові обстеження, аналізи, скільки часу приблизно займає процедура та під якою анастезією робиться???
Ірино, запис на прийом та процедури здійснюється утелефонному режимі за номерами, які вказані на сайті. Хірургічна гістероскопія проводиться під загальною анестезією. Тривалість операції залежить від об'єму втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (294)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх