ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7124 користувачів
Ольга2020-03-31
Добрий день! Чи може гонорея проявлятися болем в легенях? Скільки коштує лікування гонореї?
Ні, Ольго. Відносно болю в легенях слід звернутися до сімейного лікаря. У штаті центру такого спеціаліста немає. Вартість лікування залежить від ціни на призначені препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-03-31
Ще хочу запитати... В мазку виявлено уреоплазма уреалітікум + паврум в еквіваленті 3, 0☆10^5. Чи може такий результат викликати болісні та часті мочеспускання, температура 37, понос, біль в суглобах, набряк лімфовузлів?
Ольго, Вам слід дообстежитися. Рекомендуємо звернутися до сімейного лікаря. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лідія2020-03-31
Доброго дня мені 25 років ми з чоловіком придохраняємся і в мене затримка тест негативний чи може бути причина того що приймаю антибіотик
Лідіє, для діагностики причини збою в місячному циклі Вам варто звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина
до статті Вірус папіломи людини
2020-03-31
Добрий день. Скажіть, не маючи жодних сторонніх полових стосунків окрім один одного, чоловік та дружина могли підчепити вірус впл десь в побуті: бритва чужа, аквапарк, сан.вузел? Дякую.
Так, Марино, могли.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Каріна2020-03-31
Чому не відповідаєте на моє питання? Чи вам є що приховувати? Скільки років до вас була довіра, а зараз бачу вона починає згасати, а не хотілось би.
Ми стараємося відповідати на усі запитання. Можливо, через технічний збій ваше питання не потрапило до адміністратора. Якщо це ще актуально, уточніть його зміст.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Каріна2020-03-31
Я писала про ціну на ЕКО, скільки справжня ціна з ЛІКАМИ. Бо люди запитують, ви говорите 43650, або орієнтовно 50000, но це ж не так. Ви ж пишіть конкретніше, це ж не в тисячі різниця, а в десятки тисяч.
Ціна штучного запліднення - 43650 грн. для всіх. До цієї суми плюсується сума, яка йде на стимуляцію. Загалом вартість ШЗ залежить від віку жінки, її оваріального резерву, дози препарату, який йде на стимуляцію. Оскільки чим менший цей резерв, тим більша доза препаратів, які використовуються для стимуляції овуляції. Конкретна ціна залежить від конкретної ситуації і вирішується в індивідуальному порядку після консультації з репродуктологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-03-31
Доброго дня,скажіть будь-ласка після Гістероскопії можуть бути гнійні виділення?Дякую
Ні, Маріє, таких виділень не повинно бути. Вам слід терміново звернутися на огляд лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Katerina2020-03-30
Добрий день!Скільки коштує операція з видалення субсерозної фіброміоми на ніжці розміром 20 см на 30 см?і наскільки складна ця операція?
Катерино, ступінь складності визначає оперуючий лікар після огляду та ознайомлення із даними анамнезу, діагностичними тестами. Орієновна вартість 20000 - 23000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор
до статті Хвороба Пейроні
2020-03-30
Повна ціна операції з анастезією, на даний момент?
Хірургічне усунення хвороби Пейроні (все включено, окрім анестезії) - 4 365 грн. Анестезія - 3 337 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виктория2020-03-30
Сколько стоит удаление аппендицит, лапороскопия
Лапароскопічна апендектомія (все включено, окрім анестезії) коштує 11 240 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (620)
 • Василь Доброго дня.Цікавить питання, я задав, але чомусь не відповіли. Яка вартість "подвійної" операції, варікоцеле вазектомія ? Дякую за відповідь
 • Наталія Доброго дня! Записалась на гістероскопію, попередили що потрібно здати аналіз на COVID-19 та по рекомендували його здати в центрі СНІДу. В мене питання, як саме називається цей аналіз (тест) та чи не...
 • Андріана Чим відрізняєть інсимінація від штучного запліднення? І чи можна робити інсимінацію якщо в чоловіка 17 % активнорухливих сперматизоїдів?
 • Мар‘яна 123 Час очікування мінімальний, зручно, що всі обстеження проводяться в режимі реального часу. Лікарі та персонал уважні до пацієнта. Заклад дотримується вимог щодо дезінфекції, в зв’язку з поширенням вір...
 • Надежда Добрый день. У моего брата поликистоз почек, камни тоже, левая почка в очень плохом состоянии. Что можно с этим сделать и какая стоимость. Спасибо
 • Ирина Доброго дня, в мене є питання, в мене є одна дитина 4 роки, 3,5 роки ми намагаємся про другу дитину ,но на жаль без результатів, скільки часу займе провіритись мене і чоловіка? І яка ціна приблизно?
 • Лілія Доброго дня. Моєму татові 03.06.2020 зробили операцію на простату. Відтоді (вже майже місяць) тримається температура 38-39. Лікарі кажуть що аналізи нормальні, і причини чому тримається температура во...
 • Ольга Скажіть будь-ласка, 8 міс дитині робили кесерів розтин я завагітніла що робити як діяти.
 • Наталія Доброго дня!!! Нарешті трошки звільнилося часу щоб написати Вам))...Хочу висловити свою вдячність гінекологу Світлані Анатолівні за підтримку та що завжди була поруч, а також хірургу Вадиму Валентинов...
 • Анна Доброго дня, яка ціна ЕКЗ разом з медикаментами?
 • Ольга У березні робила блефаропластику верхніх повік. Безмежно вдячна лікарям Олександру Матвіюку та Ользі Петрук, а також усьому медичному персоналу! Ви справжні професіонали, уже за кілька тижнів я навіть...
 • Мирослава Доброго дня! Чи роблять у вас операцію з видалення аденоїдів дитині 4 р.? Якщо так, приблизно ціну скажіть будь ласка)
 • Олена Дуже не добрий центр
 • Анна Доброго дня, в мене сечо вагінальна фістула, хотіла взнати чи ви робите такі операції і яка буде приблизно ціна?,буду дуже вдячна за інформацію.
 • Катерина Після хіміотерапії і облучення голови, волосся росте дуже рідке і тонке, хоча довжина в нормі. Як можна покращити ріст волосся і яка ціна консультації у трихолога з усім обстеженням на цю тему?
 • Оксана Добрий день.Скажіть будь ласка,Яка вартість :Стимуляції овуляції?
 • Наталія Доброго дня! У мене було дві підряд завмерлі вагітності. Підкажіть, будь ласка, для подальшого планування вагітності які аналізи необхідно здати і яка їх вартість. Дякую.
 • Анжела Добрий день ,скажіть будь-ласка скільки коштує лапароскопія кісти яєчника. І обстеженням?
 • Ольга В чоловіка тератозооспермія 1% нормальних. Який шанс завагітніти?
 • Ольга Дуже вдячна лікарям МЦ "Боголюби",особливо Вадиму Валентиновичу,Світлані Анатоліївні і Юрію Яковичу за вдало проведену операцію і підтримку.Найкращий центр з кваліфікованими лікарями!!!!
Наші партнери
Вверх