x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Світлана2019-06-22
Доброго дня . Попередній діагноз кіста дистального відділу уретри був поставлений лікарем-гінекологом при черговому огляді. Чи можна проконсультуватися у вашому центрі у лікаря уролога? Чи проводяться у вашій клініці операції по видаленню таких кіст? Буду вдячна за відповідь.
Світлано, так, Ви можете проконсультуватися з цього приводу із нашим урологом. Доцільність оперативного втручання визначатиме лікар після огляду. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-06-21
Доброго дня. Планую ВМІ спермою донора і шукаю підходящу клініку. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно у Вас перед процедурою проходити обстеження і аналізи, якщо вже все є на руках? І , якщо потрібно, уточніть , будь ласка, вартість всіх обстежень разом із ВМІ. Дякую.
Ірино, якщо у Вас усі необхідні аналізи уже є на руках, то повторно їх проходити не доведеться. Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) коштує 5 060 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дмитро2019-06-21
Доброї ночі В Рівному поставили діагноз Азооспермія Лікарі безсилі Направили в Львів Чи є шанс вилікуватись?
Дмитре, шанси завжди є. Успіх лікування залежить від своєчасної діагностики та вибору оптимальної терапії. У найбільш складних випадках можна звернутися до допоміжних репродуктивних технологій. Вибір репродуктивного центру - за Вами. При бажанні Ви можете звернутися і до наших спеціалістів. Запис на прийом до фахівців центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-06-21
Доброго дня! Скажіть будь ласка,маю фіброму 90/70мм.,чи обов’язково її видаляти? Дякую!!!
Людмило, так, таку фіброму бажано видалити. Проте попередньо Вам слід це обговорити із фахівцем центру індивідуально на очній консультації. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдана2019-06-21
Чи роблять у вас лапароскопію пахової кили у дітей?
Ні, Богдано. У центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2019-06-21
Добрий день. Дитині поклали діагноз протеінурія неуточнена з білком 0.33.Всі наступні аналізи у нас хороші єдиний білок лякає. Пропили таб Канефрон і Смарт Омега але результат залишився таким же. Може ви шось підкажете. Дитину нічого не турбує.
Яно, на жаль, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2019-06-21
Доброго дня. Ви менi назначали Норколут i сказали записаться на 6,7,8 день менструального циклу на ГIСТЕРОСКОПIЮ . Мене записали на 9 день. Це не запiзно?
Ні, Наталіє, не запізно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-06-21
Добрий день,Мене звати маринаУ мене ніколи небуло проблем,ніколи ніщо нетурбувало,буквально 3тижні тому мене турбує»свербіж вагіни»кожного разу після сексу,один день,іншого дня симптоми проходять.Методи контрацепції ми невикористовуємо,Принаймні коли ми захищалися симптомів ніяких небуло..Підскажіть що робити.....Чи може бути це від незахищеного сексу?
Марино, онлайн ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Для діагностики та призначення дієвої терапії, Вам слід звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-06-20
Доброго дня! Скажіть будь ласка,у мене міома розміром 90мм/70мм.,чи обов’язково видаляти? Дякую!
Так, Людмило, таку міому слід видалити.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-06-20
Доброго дня.Яка ціна на абдомінопластику
Юліє, пластика живота з переміщенням пупка і ушиванием прямих м'язів - 39 900 грн Мініабдомінопластіка без ушивання м'язів - 24 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх