ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Лілія2023-04-26
Добрий день, я захворіла на бронхіт ,і сталась затримка, мали початися 31 березня а почались 20 квітня,відвідала гінеколога вагітність не підтвердила,хгч робила 18 квітня також не підтвердив,при цьому займаємось чоловіком незахищеним сексом хочемо 2 дитину, місячні почались але дуже мало 1 день йшли і 2 дні мастились ,пройшло пару днів після місячних і є прожили крові до цього такого не було,чи є вірогідність що я можу бути вагітна після таких місячних чи після такої затримки це були нормальні місячні?
Ліліє, для діагностики вагітності Вам варто скористатися високочутливим аптечним тестом, який здатен показати результат уже на 8 день від зачаття. Або здайте кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2023-04-26
Якщо тошнота і головокружіння почались закілька днів до початку циклу, цикл почався вчасно але виділення не такі рясні і тривали менше ніж зазвичай, тести на другий і на четвертий день циклу негативні, чи є вірогідність вагітності, якщо дискомфорт і тошнота продовжується. Дякую.
Тетяно, якщо тести негативні і йдуть місячні - то Ви не вагітна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
О82023-04-26
Скільки разів можна проходити УЗД при вагітності, якщо є загроза? Чи є воно шкідливе для дитини?
УЗД - безпечний метод діагностики і дитині не зашкодить, проходити його слід стільки, скільки вважає за необхідне лікар, який веде вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2023-04-26
Добрий вечір. Я не займана . Ми з моїм хлопцем дурачились і він мені кінчив на живот . Потім він все це витер серветкою. Скажіть будь ласка я можу завагітніти?
Якщо не було статевого акту, то завагітніти не можна, Віко.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2023-04-25
З чоловіком вже 6 років, дітей нема. Здавали аналізи років 2-3 назад. Плануємо інсемінацію. Це потрібно у вашій клініці звертатися до лікаря-репродуктолога? І тоді лікар назначить всі аналізи спочатку чи можна вже прийти з аналізами з іншої поліклініки?
Так, Юліє, Вам слід записатися на прийом до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Якщо у Вас є дійсні результати обстежень, Ви можете взяти їх із собою, щоб не здавати повторно у центрі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ганна2023-04-25
Доброго дня, чи спіраль Мірена є 100% неабортивна? Багато читала , що всі спіралі мають абортивну дію. Чи можна з власного бажання у вас в клініці перев'язати труби? Яка ціна?
Лапароскопічна стерилізація жінки – клішування труб (все включено*, окрім анестезії) 25 000 грн. Присутність інородного тіла в матці (спіралі) викликає слабку місцеву реакцію в ендометрії, яка не дозволяє прикріпитись заплідненій яйцеклітині.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Максим2023-04-23
Доброго дня, займались незахищеним половим актом протягом 10 секунд, без сім‘явиверження, чи може предєякулят запліднити яйцеклітину, місячні були 12 квітня, тривали близько 3-4 днів, прийняли постинор, чи є можливість вагітности?
Максиме, так, незначна ймовірність завагітніти є. Для діагностики Ваша партнерка може скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2023-04-23
Чи можна завагітніти якщо витерлась серветкою зі спермою?
Так, Ганно, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Костя2023-04-23
Доброго дня..дівчина приймає гормональні контрацептиви. На скільки зростає шанс завагітніти якщо кінчити в середину? Чи залежить кількість сперми в дівчині від шансу завагітніти..?
Костянтине, якщо Ваша партнерка використовує як засіб котрацепції гормональні препарати, то це дає найвищий процент (99%) захисту від небажаної вагітності. (100% захист - лише при відсутності сексульного зв'язку.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2023-04-22
Зробила тест показала 2 полоски, до кого далі звертатись?
Ганно, далі можна через два тижні після затримки місячних здати кров на хоріонічний гонадотропін людини, потім у 10-12 тижнів відвідати гінеколога і зробити УЗД. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх