ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Karina2023-04-22
Доброго дня, таке запитання було 2 незахищених акта з проміжком часу в 1 годину з методів контрацепції тільки переривання самого акту, це все було за 3 дні до овуляції, скажіть будь ласка яка є ймовірність завагітніти при такому
Каріно, враховуючи те, що сперматозіїди здатні жити у жіночих статевих шляхах до 5 днів, то ймовірність зачаття доволі суттєва. Перерваний статевий акт - вкрай ненадійний способі контрацепції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2023-04-21
Доброго дня. 26 березня був незахищений статевий акт, вже ерегований ввійшов і швидко вийшов, може бути вагітність якщо в цей день був високий шанс завагітніти?
Так, Дарино, може. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін людини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Скргій2023-04-20
Добрий день.Виявили рак яєчка.Цікавить ціна операції і післяопераційного відновлення
З приводу проблеми, Сергію, Вам варто звернутися у онкодиспансер.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Кристина2023-04-19
Підкажіть, будь ласка, більше року не жила статевим життям, зараз є активне і регулярне, але є затримка менструації, може це бути пов'язано, можливо стрес для організму?
Так, Христино, фактор стресу можна враховувати. Проте також варто зробити високочутливий тест на вагітність, який покаже результат уже на 8 день запліднення або здати кров на хоріонічний гонадотропін людини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2023-04-18
Чи можна завагітніти під час місячних якщо хлопець не кінчив в середину ( секс не захищений) 1 день менструації
Ганно, за описаних вами умов, така ймовірність практично рівна нулю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2023-04-14
Доброго дня. У мене затримка місячних 4 дні. Тест негативний За 10 днів до початку місячних були виділення з прожилками крові Почала займатися спортом в цьому місяці Чи може це бути вагітність?
Ганно, для діагностики вагітності Ви можете зробити контрольний тест на вагітність. Якщо контрольний тест негативний, ймовірно, збій у циклі спровокований спортивними навантаженнями.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2023-04-13
Добрий день. Хвилює чи не вагітна, затримка 7 днів, проте розміщення органу не таке як було зачасту, матка знаходиться вище. Попри це живіт постійно ниє останні два дні (сильного болю немає), але досі місячні не пішли. Здавала тест на вагітність, проте показав негативний результат, але знаю, що це замалий строк затримки і тест може не показати правду. Чи слід мені таки хвилюватися чи це нормально та слід чекати, чи звернутися терміново до лікаря?
Аліно, Ви может зробити контрольний тест на вагітність, якщо є сумніви, або здати кров на хоріонічний гонадотропін. Якщо є скарги - зверніться на огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Кіра2023-04-12
Добрий день. 26.03.23 в мене третій день як була овуляція, і стався незахищений статевий акт. Після чого, хлопець сказав, що в нього було почуття ніби трохи сперми все ж таки могли попасти в мене, із-за чого на наступний день 27.03.23 випила "Ескапел". Після чого все було нормально, але 05.04.23 почались виділення коричневого кольору і тривають вже тиждень, одноденної прокладки вистачає бо виділень не дуже багато. Що це може означати??? Чи є привід для хвилювання??? Діти нам не потрібні.
Кіро, для діагностикивагітності Вам варто скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор
до статті Геморой
2023-04-11
Доброго дня, чи приймає проктолог?
Вікторе, у штаті центру немає проктолога. Проте Ви можете звернутися до наших колег у репродуктивний центр "Благодар" (Рівне), там приймає проктолог.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2023-04-11
Чи проводять у вас в клініці медикаментозний аборт або вакуум-аспірацію?
Вікторіє, у нашому центрі не переривають вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх