x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Аліна2019-03-05
Доброго дня. Приймаю ОК через гормональні збої, вже рік і починаю потрохи набирати вагу, вагітність поки не планую. Після допитої останньої таблетки варто просто закінчити курс і нічого не приймати чи приймати якісь додаткові таблетки але не гормони?
Для того, щоб організм максимально безболісно відреагував на відміну препарату, Вам слід попереньо проконсультуватися очно з гінекологом, оскільки бувають ситуації, коли різка відміна препарату може призвести до погіршення загального стану здоров'я.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна (дочка пацієнта)2019-03-04
Чоловік, 52 роки. Рак нирки (до 4 см), 2 метастази в хребті. Загальний аналіз крові по всім показникам в нормі. Метастази видалені хірургічним шляхом 19.02.19 з вживленням титанових імплантів в Києві. Призначено консультація онколога по місцю проживання, попередньо рекомендовано дробно фракційне опромінення на зону видалених пухлин та препарат Бонефосу. Необхідна консультація щодо опромінення та подальшого лікування. Куди звернутись?
Тетяно, на жаль, в центрі немає онкологічного напрямку. Ваш тато може звернутися в онкодиспансер.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2019-03-04
Доброго вечора, чи можна дізнатися,як швидко рецидивує поліп ендометрію?На скільки швидко він росте?За дві неділлі після гістери,він може вирости на 14 міліметрів?Дуже буду вам вдячна за відповідь
Алло, для моніторингу росту поліпа слід скористатися даними ультразвукової діагностики. Якщо є сумніви відносно даних останньої УЗД, Ви можете повторити обстеження у іншого фахівця. Запис до наших спецалістів - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2019-03-04
Чим мені лікувати половий герпес відновився десь через 8 років таблетки від імунітету аміксин не допомагає колись проколола уколами себе і чоловіка тільки забула які то не торбувало близько 8 років
Мирославо, онлайн ми не діагностуємо і не призначаємо лікування. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-03
Добрий день! підкажіть, будь-ласка, чи може це бути гормональна проблема чи пмс? які аналізи і коли треба здавати? Пару років мучають сильні розлади шлунку, звернула увагу, що все починається за тиждень до місячних - рвота, важкість у шлунку, печія. Полегшення приносить перший день критичних днів, потім знову мучать розлади, проноси, нетравлення, все проходить протягом тижня після місячних. І за якийсь час знову як по кругу.... У гастроентерологів, імунолога, ендокринолога була, язва, алергія, харчова непереносимість, щитовидка виключені...
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до спеціалістів центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-03
Добрий вечір. Скажіть будь ласка до якого лікаря мені звернутись:пекучі болі,періодичні,в правій стороні живота,в районі апендициту,2 тижні? 2рокі тому вирізали кісту,яка лопнула.
Ірино, Ви можете звернутися до сімейного лікаря, а він після огляду Вас направить до відповідного вузького спеціаліста - гастроентеролога, чи хірурга, чи гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-03
Мені потрібно видалити папіломи на статевих органах. Чи проводяться у вас такі операції і скільки орієнтовно буде це коштувати?
Так, Тетяно, у нас проводяться такі втручання. РХ видалення гострокінцевих кондилом (1-2 елемента) - 240 грн. Більше - 620 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-03-03
Приймаю препарат прогінорм ово. Більше року приймала дексаметазон і діане-35. Зараз хочу завагітніти. Яка ймовірність що препарат допоможе???
Тетяно, нам важко судити про ефективність препарату, оскільки нам не відомо з яких саме причин Ви приймали інші згадані медикаменти, яка патологія мала місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-03-02
Скільки коштує еко?
Орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-01
Доброго дня! Місяць тому у мене виявили плоскоклітинну метаплазію. Всі інші аналізи - в нормі, все добре. Моя гінеколог призначила мені лікування свічками Альфарекін та Протифлазід, а також виписала таблетки Енат 400 і Даривіт сан форте. Я всім пролікувалася, так як і назначалося. В середу (відразу після закінчення місячних) знову була у лікаря, здала аналізи. Дуже хвилююся. Чи могла метаплазія пройти, чи скорегуватися після такого лікування? Я прочитала в інтернеті дуже багато поганої негативної інформації про цю хворобу, що її неможливо вилікувати свічками і таблетками, а треба лише оперувати.Я ще не народжувала, тому дуже боюся з цього приводу. Лікарці я звісно довіряю. Але все одно дуже переживаю. Чи можливо вилікувати таким вищевказаним лікуванням? Дякую!
Ірино, онлайн ми не можемо оцінити правильність чи хибність призначеної терапії Вашим лікуючим лікарем. Нині є широкий доступ до інформації, і якщо у Вас, з певних об'єктивних причин виникли сумніви щодо доцільності терапевтичної стратегії , Вам слід звернутися із результатами обстежень на очну консультацію до іншого спеціаліста. Таким чином Ви будете ознайомлені із альтернативною думкою і приймете виважене рішення, яким саме рекомендаціям Вам слідувати. Не переживайте і нічого не бійтеся. При бажанні Ви можете звернутися до наших фахівців. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (343)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх