x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Сергій2019-06-10
Чи консультуєте та лікуєте з приводу ВПЛ (статевого) та гострокінцевих кандилом,і як записатися до Вас на прийом?
Так, Сергію, Ви можете записатися на прийом до нашого дерматолога. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
олена2019-06-09
Чи проводять у вас перкутанну нефролітотрипсію.Ціна
Олено, центр пропонує для видалення каміння в нирках наступні лікувальні методи: лазерне видалення - 3 335 грн, пієлолітотомія - 9 660 грн. Метод обирає лікуючий уролог, в залежності від виду каміння, його розташування та стану здоров'я пацієнта. У Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до уролога для індивідуального вирішення цього питання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-06-08
Доброго вечора! Гістероскопія хірургічна у Вашому центрі проводилась 10 днів тому. Призначено Левомін 30. Приймаю 10 днів на вечір, в один час. Щоранку сильно нудить, протягом дня болить голова, постійна тривога і якась втома. Це може бути побічна дія? Як з цим впоратись? Лікар контактів не дає, каже дзвонити на реєстратуру
Юліє, Вам слід з цього приводу звернутися на очну консультацію до лікаря. Онлайн ми не можемо ні діагностувати Вашу проблему, ні відмінити препарат. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-06-07
Доброго дня, скажіть будь ласка які ціни на імплантанти в груди?
Ольго, ціна залежить від розміру, форми та виробника імплантів. Орієновно - від 500$.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександр
до статті Фімоз
2019-06-06
Яка ціна підрізання вуздечки пеніса і чим ви проводите!!???
Олександре, метод, який застосовують хірурги центру при короткій вуздечці - френулопластика. Надріз робиться скальпелем. Вартість втручання - 2185грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2019-06-06
Доброго вечора!Я кормлю груддю,але не відчуваю як прибуває молоко..груди м'ягкі,так ніби пусті,але молоко біжить..І мені періодично пече в грудях..Після перших пологів мені штучно призупинили лактацію..(бо дитина померла(це другі пологи..Могло це вплинути на лактацію..чи є у вас спеціалісти щоб оглянули і проконсультували?
Інно, Вы можете записатися на прийом до лікаря-мамолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-06-06
Доброго Дня, маю діагноз трубно-перинатальне безпліддя. Скільки коштує у вас лапароскопічна операція?
Ірино, лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує 13 330 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-06-05
Доброго дня! Скажіть будь ласка яким саме методом ви лікуєте ерозію (заморозка,прижигання чи лазер...) і яка ціна дякую
Юліє, метод обирає лікуючий лікар. У центрі практикується лазерна коагуляція шийки матки - 990 грн та радіохвильова коагуляція (РХК) - 875 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга
до статті Геморой
2019-06-04
Доброго дня! Можна записатись до проктолога на прийом?
Ольго, зараз у штаті центру немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Добрий день,у мене у почках виявленно каміння по 5 мм і 6 мм і 4 мм.Які методи ви пропонуєте для їх видалення,яка ціна,якщо 2900 гнр.це для одного камня чи це для всіх каменей коштуватиме ця процедура.Дякую.
Ольго, центр пропонує для видалення каміння в нирках наступні лікувальні методи: лазерне видалення - 3 335 грн, пієлолітотомія - 9 660 грн. Метод обирає лікуючий уролог, в залежності від виду каміння, його розташування та стану здоров'я пацієнта. У Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до уролога для індивідуального вирішення цього питання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (420)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх