x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Аліна2018-12-23
Що приймати при вульвіті?
Аліно, онлайн ми не призначаємо лікування та не діагностуємо. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Каріна2018-12-23
Доброго дня, у мене напухли малі статеві губки і йдуть виділення білого кольору, схоже на сир
Каріно, можливо, має місце грибкова інфекція. Для діагностики та лікування Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-12-23
Яка ціна 3д узд при вагітності 34 тижні?
Маріє, вартість УЗД становить 350 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2018-12-23
Доброго дня. Підкажіть буль ласка, чи потрібно лікуватися при плануванні вагітності. Пролактин в межах діагностичної норми але є виділення з грудей при натисканні 1-2 кап. Раніше не народжувала, не годувала
Яно, перед плануванням вагітності майбутній мамі доцільно пройти обстеження та пролікувати захворювання, якщо вони виявляться. Ви можете проконсультуватися з гінекологом чи мамологом центру при бажанні. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-12-22
У мене в паху збільшилися лімфовузли та на статевих губах появилися виразки, яку може бути причина ?
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Запалення пахових лімфовузлів может початися при різніх запальних процесах в даній області.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-12-22
Якщо не відчуваєш оргазму під час сексу до якого лікаря потрібно звернутися? І чи може бути таке ,що це від будови статевого органу залежить.Тому що із жодним із партнером немає його.
Тетяно, у такому випадку рекомендовано звернутися до сексопатолога або психолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія
до статті Про клініку
2018-12-21
Доброго дня!В моєї мами постійно болить голова- мігрені,чи можна у вас зробити діагностику,або лікування?Чекаю на відповідь, дякую!!
Наталіє, на жаль, у центрі немає наврологічного напрямку. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2018-12-21
Сколько дней надо находиться в центре после удаления миом
Маріє, час перебування в стаціонарі центру після оперативного втручання - від 1 до 3 діб, в залежності від стану пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-12-20
Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує операція лапіроскопом для видалення фіброматозного вузла розмірами. 38*35*45мм з вираженим кровопостачання,і чи це можливо?
Тетяно, вартість втручання становить 12971 грн. Так, можливо. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2018-12-20
Як можна потрапити на прийом до лікаря на рахунок ВМІ? І яка ціна процедури?
Ганно, внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 2 400 грн. Запис на прийом до репродуктолога - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (295)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх