x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Анна2019-01-10
Якщо я не маю чоловіка, але хочу мати дитину . Чи робите штучне запліднення для одиначок, донорська сперма, при цьому ваша. Якщо так, то скільки це коштує?
Ганно, якщо перепона в тому, щоб мати дитину полягає в відсутності партнера, а не проблемах з репродуктивним здоров'ям, вдаватися до штучного запліднення немає сенсу. Достатньо буде звичайної процедури внутрішньоматкової інсемінації. Якщо це буде Вашим виваженим рішенням, то, так, ми робимо дану процедуру для одиначок. Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора, а саме - підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, сама процедура ВМІ коштує 4 400 грн. (без урахування вартості медикаментів і лабораторних досліджень ). Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. Зазвичай, потребується дві донорські дози.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-01-10
Скажіть, а скільки коштує метросальпінгографія і на який день цикла краще звернутися, щоб визначити прохідність труб?
Ганно, метросальпінгографія коштує 760 грн. Краще звернутися на 6 - 10 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталія2019-01-10
Доброго вечора,мене турпує часто головокружіння,самопочуття ніби тіло все мліє і впаду обмарок,часто болить голова,скаче тиск,нормальний 100на70,і серцебиття 90ударів ,а скаче до 130і вище тиск,в мене остеохондроз пила траумель але симптоми не змінилися,і часто трясе мене все тіло і руки,і буває що підколює зліва під серцем,робила ехо і узд то тахвкардія,скажіть як дальше лікуватися і що мені дальше робити бо такий стан як рік,і чи може щитовитка давати збоі якщо є вузлики а аналізи в нормі?
Наталіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ira2019-01-09
Скажіть будь ласка як записатись на гістероскопію( поліп яйника), чи потрібні якісь додаткові обстеження, аналізи, скільки часу приблизно займає процедура та під якою анастезією робиться???
Ірино, запис на прийом та процедури здійснюється утелефонному режимі за номерами, які вказані на сайті. Хірургічна гістероскопія проводиться під загальною анестезією. Тривалість операції залежить від об'єму втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Пелип2019-01-09
Скільки коштуйе операція на те щоб вирівняти(поламати) пястну кістку мізинця.В мене зросшийся перелом.
Пилипе, на жаль, у нас таких операцій не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2019-01-08
Скажіть,будь ласка,скільки часу займе ліпосакція живота і ск. це коштує?
Ліліє, ліпосакція живота (верхня та нижня половина) коштує 15 000 грн. Перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2019-01-08
Доброго дня скажіть будь-ласка після проведеної ліпосакціі можливе в майбутньому накоплення жиру в тих місцях де була проведена процедура
Так, Мирославо, звичайно, таке можливе, якщо пацієнтка не дотримується здорової дієти, не займається фізичною активністю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Макс2019-01-08
В мене верикоз нижніх кінцівок.Скажіть будь-ласка чи достатньо одного дня для операції за методом Chiva
Максе, це залежить від стану Ваших судин і для компетентної відповіді Вам слід звернутися на очну консультацію до оперуючого хірурга. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2019-01-08
Добрий вечір! Планую іхати до вас на лапароскопію яйників.Так як ми з чоловіком не можемо завагітніти 6 років.В мене полікістоз яйників.Скажіть що мені потрібно для проведення лапароскопіі?І яка ціна операціі? (Ми з іншого міста)
Вартість втручання, Ірино, становить 10971 грн. Вам необхідно попередньо записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті. З собою візміть усі результати обстежень, які маєте, щоб не здавати зайві.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василина2019-01-08
Доброго дня скажіть будь ласка як вага впливає для зачаття
Василино, бажано, щоб вага майбутньої мами не надто сильно відхилялася від нормальних показників індексу маси тіла, оскільки як явні надлишок, так і нестача маси не найкращим чином відбиватимуться на репродуктивній функції, оскільки можливі складнощі із виношуванням вагітності, пологами.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (308)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх