x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Інна2018-11-19
Доброго дня,скажіть скільки коштує лапароскопія (для діагностики),та де саме здаються аналізи перед операцією,у Вас у клініці,чи потрібно приїхати вже з аналізами??
Інно, діагностична лапароскопія (все включено, окрім анестезії) коштує 8 971 грн, аналізи можна здати у нас, в центрі. Якщо у Вас є готові аналізи, можете взяти їх із собою, щоб не здавати знову.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-11-19
Доброго дня.появився висип на руці аж до плечка.пухірці водяні.що це може бути за висипка?
Маріє, зверніться на оглад до дерматолога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2018-11-18
Пройшла узі. Діагноз гіпоплазія ендометрію. Аденоміоз матки. Знижений оваріальний резерв. Як це можна лікувати?Не можу завагітніти..
Людмило, зверніться на очну консультацію до репродуктолога із даними Ваших діагностичних тестів. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-11-17
Доброго дня. Маю ряд питань до вас, але письмово їх важко вирішити. Я знаходжусь зараз за кордоном і подзвонити на один з вказаних номерів нема змоги. Чи є можливість поговорити з вами черех Вайбер або ВотсАпп? Буду вдячна за відповідь
Свої запитання, Оксано, Ви можете зареєструвати на сайті, або зателефонувати за номерами рецепції центру, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2018-11-16
Скажить будь ласка скильки буде коштуэ и операция по видалення свища прямом кишки?
Яно, на жаль, такі операції поки що у нашому центрі не проводяться, так як у штаті немає спеціаліста проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2018-11-16
Скільки коштує операція на пахову грижу?
Лапароскопічна герніопластика пахової грижі (все включено, окрім анестезії та вартості сітки) коштує 9 800 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна
до статті Пахова грижа
2018-11-16
Добрий день.Моя мама має пахову грижу.Яка часом випинпється вона полежить і лекше стає потім вона ховається назад.Скажіть будь ласка як правильно зробити в такій ситуації.Бо сама вона дуже боїться іти в лікарню.Скільки коштує операція у вас.І який метод буде кращий?
Іванно, мамі слід оперуватися. Якщо вона сама, як Ви кажете, дуже боїться йти в лікарню, то Ви можете її супроводити на консультацію до лікаря. При необхідності, можете перебувати також з нею в палаті. Лапароскопічна герніопластика пахової грижі (все включено, окрім анестезії та вартості сітки) коштує 9 800 грн. Запис на прийом до хірурга - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2018-11-15
Яку суму становить грошова винагорода донорам яйцеклітини?
Віко, сума винагороди за донорство становить 8000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-11-15
Доброго дня скажіть будь ласка у мене був статевий акт мій партнер кінчика в мене,через 3 дні у мене почалися місячні чи можлива вагітність
Тетяно, якщо у Вас почалися місячні, значить, Ви не вагітні. Щоб бути впевненою в цьому, можете зробити аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталі2018-11-15
Добрий вечір! Допоможіть будь-ласка, я у відчаї! зробила ін‘єкцію ботоксу. І через три дні дізналась, що на 3-ому тижні вагітності, що робити????? Перед цим була у гінеколога, але термін видно на той час був лише кілька днів, і вона не побачила! Що тепер робити, і чи може це вплинути на дитину?! будь-ласка допоможіть!!!
Наталіє, на першому триместрі вагітності ботолутоксин, звичайно, протипоказаний, оскільки на таких на ранніх термінах, через використання препарату, існує великий ризик викидня. Ви головне - заспокойтеся, спостерігайте за станом свого здоров'я. На строці між 11 та 13 тижнями вагітності можете зробити пренатальний скринінг, з метою виявлення можливих патологій плода.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх