ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Марина
до статті Внутрішньоматкова інсемінація
2020-06-17
Чи є шанс завагітніти за допомогою ВМІ, якщо у чоловіка активність спрематозоїдів 18 %?
Марино, щоб говорити про можливість запліднення, наданої Вами інформації надостатньо. Лікар має ознайомитися із розширеною спермограмою та даними стану репродуктивної системи жінки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2020-06-17
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можливе оперування лапароскопічно фіброміоми великих розмірів 82мм (по передній стінці боковий ceбсерозний) . Мені сказали що лапароскопічно неможливо, оскільки велика площа , ризик порушення репродуктивної функції. (Потрібно робити консервативну міомектомія, щоб потім виносити дитину.)
Так, Галино. Проте під час операції, не виключена можливість переходу на лапаротомію, якщо виникне така необхідність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна Ковальчук2020-06-17
Доброго дня ) Скажіть будь-ласка чи проводять у вашому центрі ринопластику носа ? Буду вдячна за відповідь )
Іванно, у центрі проводится косметична (не хірургічна) ринопластика носа філерами.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-06-17
Яка ціна Еко з медикаментами? Тобто від початку до кінця ціна?
Штучне запліднення коштує 43 650 грн. плюс вартість медикаментів, які йдуть на стимуляцію овуляції, (це залежить від оваріального резерву пацієнтки).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2020-06-17
Які можуть бути наслідки після операції з приводу хвороби Пейроні?
Іване, після операції з приводу хвороби Пейроні еректильна функція зберігається, відсутній біль та викривлення члена при ерекції. В рідких випадках як негативний наслідок (ускладнення) можливий кавернит.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-06-17
Доброго вечора! Хотіла я запитати, якщо в мене дуже болять соски, і протягом дня мене підташнює, відчуваю втому і сонливість( місячні мають бути за тиждень, а подібних признаків раніше не було). Зробила тест, він є негативним! Це може бути вагітність? І коли бажано робити наступний тест?
Маріє, якщо тест негативний, то вагітності немає. Щоб остаточно переконатися в результатах тесту, зробіть його ще раз в любий зручний для Вас час (зранку), або здайте кров на хоріонічний гонадотропін. Якщо у Вас є скарги, можете звернутися на очну консультацію до фахівців центру. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2020-06-17
Чи можна народжувати у вашому центрі? Скільки коштує? І якщо так то коли потрібно приїхати на огляд?
Ні, Анастасіє, у центрі пологів не приймають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-06-16
На якому терміні вагітність можна переривати медикаментозно?
Тетяно, у нашому центрі вагітності не переривають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-06-16
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, чи здійснюють у вашому закладі видалення лімфатичних вузлів під пахвою?Попередньо була видалена меланома на руці?
Ні, Ольго, не здійснюють.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лара2020-06-16
Доброго дня. Яку порадите спіраль для контрацепції? Що скажете про джайдес?
Ларо, онлайн ми не надаємо подібних рекомендацій. Спіраль підбирається індивідуально, з огляду на анамнез пацієнтки. Запис на прийом до гінеколога - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх