x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Жанна2018-02-06
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можливо зробити корекцію втягнутих сосків із збереженням грудного вигодовування?
Жанно, Вас має оглянути пластичний хірург і зробити відповідні висновки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2018-02-05
Добрий вечір скільки у вас коштує конусування шийки матки?
Вартість процедури 1100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталья2018-02-05
В марте собираемся начинать протокол ЭКО у вас . Сказали прийти на 21 день цикла. Необходимо будет сдать все анализы и в том числе и гормоны .Вопрос: а если 21 день цикла выпадает на субботу или воскресенье , возможно ли задача всех анализов ????? Или что делать если нет ? Переносить протокол?
Наталіє, якщо 21 день випадає на суботу, то Ви можете приїхати і здати аналіз, якщо на неділю, то приїдете у понеділок.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аріна2018-02-05
Доброго дня. В мене в четвер 01.02 почалися місячні. Такі як завжди. В мене місячні регулярні, не сильно болючі (іноді навіть не п'ю ніякої таблетки для обезболення), не рясні (помірні), без згустків. Тривають завжди 3 дні, а на 4 вже майже немає. Цього разу, на 3 день, вони як завжди закінчилися, до обіду на прокладці було всього пару коричневих капель (помазалося), а потім ще трошки помазалося червоним (коричнево-червоним) і все. Ніякого болю при цьому не було. Сьогодні вже прокладка чиста, трошки прозорих виділень. Мене більше нічого не турбує. Напередодні місячних я сильно понервувала. Чи могло це вплинути на характер місячних, Чи могла така вчорашня мазанина свідчити про закінчення місячних (тобто вийти, так-би мовити, залишки)? Я не народжувала ще. Зараз нема можливості піти до лікаря. Сильно переживаю. Дякую.
Так, звичайно, Аріно, стресова ситуація може впливати на характер місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-02-05
Добрий день. Мені 30. На даний час вагітна 8 тиждень. Чи можна фарбувати волосся, так як маю таку проблему, як сиві волосини (яких дуже видно,бо я брюнетка)
Фарбуватися можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-02-05
Я вилікувала ендометрії і не можу за вагітніти всі лікарі говорять що добре за вагітніти щоб не відновилась хвороба а що мені робити .
Надіє, треба вияснити причину безпліддя, провести додаткові обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2018-02-05
Доброго вечора!скажіть будь ласка на який день менструального циклу потрібно здавати на аналізи на гормони?не можу завагітніти,нерегулярні місячні,росте декілька волосин навколо сосків! І якщо записуватись на прийом до ендокринолога ,чи потрібно відразу записуватись до гінеколога і на узі,чи там лікар направить?
Аліно, аналізи на гормони здають на 21 день місячного циклу. Якщо Ви вважаєте, що Вам потрібна консультація згаданих спеціалістів, можете записатися самі заздалегіть. Якщо лікар направить, а Ви попередньо не записані, доведеться Вам знову їхати у центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-02-04
Доброго дня!Підскажіть,будь ласка,яка вартість будет робити лапорескопию?Бо маю фібромиому матки(70мм).
Вартість лапароскопічного втручання, Юліє, від 8971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Феофанія2018-02-04
Статевий акт відбувся на 4 день після місячних,акт проходив без презерватива,при закінченні хлопець витягнув і приблизно за 5 секунд кінчив. Хвилюємось чи смазка,яка виділялась з статевого члена не призведе до непоправимих наслідків?
Феофаніє, у Вашому випадку є, звичайно, шанс завагітніти. Щоб остаточно дізнатися про це купіть високочутливий тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сніжана2018-02-04
Доброго дня!Я не можу завагітніти вже 2,5 роки!Звернулася до лікаря-гінеколога!Вона призначила ряд обстежень!Я здала деякі!Тепер мені потрібно здати аналізи на "Репродуктивна панель",але немає критичних днів,а лікар вказав від 5 по 9 день.І я не можу розібратися чи після місячних чи як?Допоможіть будь ласка!
Сніжано, перший день циклу - це перший день, коли починаються менструальні виділення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (198)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх