x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
оксана2019-01-14
Доброго вечора. Скажіть будь- ласка. Я проходила еко, все пройшло добре, я завагітніла. Здала кров на ХГЛ (1709.0) і прогестерон (25.2) Була на узд- термін 5 6 тижнів (плідний мішечок 13.9,ембріон3мм. серцебиття є. І буквально в цей день почалась мужня Три дні пропила Тренакса500. але мазня всеодно є вже чотири дні хоч нічого не болить і я нормально почуваюсь. Чи може таке бути і як довго це може тривати. Дякую.
Оксано, виділення можуть свідчити про загрозу переривання вагітності. Вам слід терміново звернутися до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Майя2019-01-14
Добрий вечір. У мене така історія .Було два кесаревих ростинів . Під час другої операції перевязали труби .Хочу дізнатись чи можна відновити матерів труби . Хочемо ще одну дитину
Майє, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до репродуктолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-01-13
Чи можна після проходження УЗІ у вашому центрі отримати результат дослідження з собою
Так, Маріє, Ви можете зробити копію обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2019-01-13
Я закінчив приймати Спеман по курсу 2 місяці. Повторна спермограма через місяць. Чи можна вживати алкоголь в певній мірі до повторних аналізів? Дякую за відповідь!
Василю, Ви маєте розуміти, що вживання алкоголю негативним чином буде відбиватися на результатах спермограми. Вибір за Вами.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2019-01-12
Мені17 років і у мене нема місячних але ідуть білого коляру виділення але раптом у мене пішли 1 день коричневі виділеня що це означає
Вікторіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-01-12
Скажіть будьласка чи у вас роблять пункцію лімфатичних вузлів?І скільки коштує така процедура?
Ні, Оксано, такої процедури у нас не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2019-01-12
Добрый день! Мне нужно на консультацию к сосудистому хирургу. У меня варикоз. Если назначат операцию-есть ли возможно провести её в тот же день. Поскольку мне до вас долго добираться. Или обязательно приезжать повторно?
Тетяно, це Вам необхідно уточнити безпосередньо у судинного хірурга, оскільки лише він визначає доцільність проведення втручання, виходячи із показів та анамнезу. З приводу такої можливості, зателефонуйте до працівників центру, за номерами, вкзаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-01-11
Доброго дня. Мені 40, діагностували ранній клімакс. Після сильного стрессу почали пропадати місячні, спочатку були довгі затримки, потім місячні почали приходити раз в 3-4 місяці. Спочатку пила циклодинон, на ньому місячні дуже сильні йшли по 10 днів, порекомендували мастодинон, він не допоміг зовсім. Під час останнього обстеження у червні запропонували ЗГТ, але поки що я не наважилась на таке лікування. Чи можливо виправити ситуацію без застосування гормонів? Із симптомів є незначні приливи і сухість шкіри, так більше нічого не турбує.
Тетяно, для визначення терапевтичної стратегії у Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, діагностичні тести. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2019-01-11
Скажіть скільки коштує переривання вагітності за медичними показниками на 19-20тиждні?
У Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тарас2019-01-11
Хотів би дізнатися скільки коштує аналіз спермограма і чи потрібно попередньо записуватися на прийом ящо так чи працюєте ви в суботу
Тарасе, спермограма коштує 310 грн. Так, потрібно записуватися наперед. В суботу працюємо до обіду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх