x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7036 користувачів
Наталія2018-05-07
Доброго вечора, Валентинович, постійно ходила до вас на консультацію, ви дуже хороший лікар, сьогодні зателефонувала , і ваш адміністратор сказала ,що вагітних вже не консультуєте, це правда?
Наталіє, якщо для Вас важливо, щоб саме Вадим Валентинович Вас проконсультував, звичайно, ми можемо записати Вас на прийом. Проте справді Вадим Валентинович вагітностей не веде, цим займаються інші лікарі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-05-07
Доброго дня!Яка повна вартість ЕКО для жінки 38р.?Які аналізи необхідно здати перед прийомом лікаря?
Наталіє, необхідні аналізи призначить репродуктолог. Орієнтовна ціна 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-05-06
Доброго дня.Чи можна заразитися хламідіозом і іншими венеричними захворюваннями при поцілунку?
Тетяно, заражена людина може поцілувати свого партнера в будь-яку точку тіла за винятком рота і статевих органів без шкоди для здоров'я останнього. При здійсненні інших поцілунків існує ризик зараження патологією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2018-05-06
Добрий день. Цікавить підтяжка грудей? Ціна?
Юліє, ціни на втручання різні, від 20000 грн - підтяжка грудей навколо ареоли до 45000 грн за збільшення і підтяжку грудей з Т-образним рубцем. Який саме метод Вам підійде найкраще вирішує пластичний хірург. Запис на попередню консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-05-06
Доброго дня, скажіть, будь ласка, що є причиною появи вели кою кількості білих стриїв на стегнах і тазу?
Світлано, стрї виникають як результат мікротравм шкіри та підшкірної клітковини. Як правило, до розтяжок є генетична схильність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-05-06
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо молочниця не проходить після свічок, таблеток і антибіотиків, під час аналізу виявлені бактерії Candida, як лікувати?
Світлано, легкому перебігу захворювання буває достатньо місцевого лікування (вагінальні свічки, таблетки, креми), при більш серйозному – пероральні протигрибкові препарати, які призначає лікар. Антибіотиками кандидоз не лікують. Перегляньте свій раціон. У ньому повинно бути більше здорової їжі (фрукти, овочі, кисломолочні продукти) і менше рафінованої. Надлишок цукру у Вашому щоденному меню створює сприятливе середовище для росту дріжджеподібних грибків. Носіть білизну з натуральних «дихаючих» тканин, які забезпечують приток повітря до шкіри. Можете також звернутися на очну консультацію до наших фахівців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2018-05-06
Доброго дня. Мені поставили діагноз, " Хронічний комбінований геморой 3-4 ступенів". Лікар сказав що потрібно робити операцію. Скажіть будь ласка чи проводяться у вас такі операції?
Галино, поки що таких втручань у нас не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марта2018-05-05
Добрий день,мені вже півроку лікують почервоніння та набряк щок. Спочатку думали алергія, потім поставили діагноз розацеа.Лікую 4 місяці але змін не бачу.Чи можете ви щось порадити?
Марто, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до дерматолога центру. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярослав Володимирович2018-05-05
Доброго дня. у 2011 році робили операцію з видалення кісти куприка. І на цьому місці залишився величезний рубець розміром приблизно 4х4см. Чи ви усуваєте такі рубці? Яка ціна, скільки сеансів потрібно для усунення цього візуального дефекта?
Так, Ярославе Володимировичу, у центрі усувають рубці. Висічення рубця на тілі до 10 см коштує 3 000 грн, висічення рубця на тілі понад 20 см - 5 000 грн Потрібна попередня консультація пластичного хірурга.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лена2018-05-05
Добрий день. Мені 21 рік і в мене венозне розширення вен. Мені лікар сказав, що операцію можна буде робити лише, коли я народжу дітей, оскільки вени вилізуть знову. Чи дійсно це так?
Олено, варикоз - хронічне захворювання, і навіть якщо провести лікування варикозу до пологів, після пологів можуть з'явитися нові вени, що може знову вимагати проведення повторного лікування. З іншого боку - зараз на ногах ми маємо певну картину, варикоз певної форми. Що буде з венами після пологів - невідомо. Ясно лише одне - не краще, ніж зараз. А що це може бути - як кількісне прогресування (тобто збільшення кількості варикозних вен, їх розміру, без переходу варикозу в іншу стадію - просто ноги стануть гірше виглядати), так і якісні зміни (поширення варикозу на інші великі магістральні вени, розвиток ускладнень варикозу - тромбофлебіт, трофічні розлади, виразка). Також досить часто бачимо таку ситуацію, коли до пологів можна було провести безопераційне лікування варикозу (склеротерапія), або «маленьку» операція - то після пологів це вже не можливо, і доводиться або боротися з ускладненнями, або пропонувати заздалегідь більш травматичний метод лікування варикозу. Тому більш розумний і обгрунтований підхід - звернутися в спеціалізовану клініку, до флеболога. Спеціаліст, який бачить пацієнтів до і після пологів, усвідомлює, що відбувається з варикозними венами під час вагітності, ніколи не запропонує відкласти лікування варикозу, а до того ж оперативне лікування варикозу на термін після пологів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (226)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх