x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Люда2017-05-28
Доброго дня! Підскажіть в чому може бути причина, у мене пропали місячні і їх немає уже 4 місяці( я не вагітна)
Людмило, для виявлення причин проблеми, Вам необхідно пройти певні діагностичні обстеження, які призначить гінеколог після огляду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галинка2017-05-27
Доброго дня хочу запитати відбувся статевий акт на 11 день після місячних минуло 11 днів почалися виділення прозорого кольору без запаху за день до місячних були виділення світлого червоного кольору в невеликих кількостях на наступний день їх не стало тест на вагітність негативний є шанс завагітніти місячних немає
Галино, зачекайте до затримки місячних, зробіть повторний тест.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-05-27
Добрий день, робила операцію 7 березня в Боголюбах в Тригуба Миколи Васильовича, сказали через 2.5 місяці приїхати на консультацію та огляд. Не можу з ним зв'язатися за вказаними номерами у візитці. Що робити?
Світлано Тригуб Микола Васильович у МЦ "Боголюби" не працює.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2017-05-26
Вагітність. Лікар призначив лікування з препаратом Достинекс,у невеликих дозах, але ж в інструкції написано,що цей препарат категорично заборонено приймати під час вагітності. Що робити?
Інно, ймовірно, що у Вашого лікаря були вагомі підстави призначити Вам цей препарат. Якщо у Вас є якісь сумніви, обговоріть їх із лікарем, який призначив ліки, або зверніться до іншого спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-05-26
Добрий день..в чоловіка на голівці члена якісь папіломи...чи це норма?...до кого можна звернутися на консультацію у ваш центр з цього приводу..
Ні, подібне явище не є нормою. Запишіться на прийом до уролога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2017-05-25
Доброго дня. Підскажіть будь ласка якщо сперма чоловіка в нормі. Але завагітніти не вдається. Які ціни на еко? І що ще можуть запропонувати в вас щоб завагітніть?
Ольго, наприклад, програма екстракорпорального запліднення «ЮНІ» ( з урахуванням вартості УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки) коштує 41 тис. грн. (Детальніше із запропонованими програмами можна ознайомитися у рубриці "Ціни".) Для того, щоб наші спеціалісти могли Вам з чоловіком щось запропонувати, Вам обом необхідно для початку прийти на очну консультацію до репродуктолога та пройти призначені діагностичні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-05-24
Здраствуйте! При діагозі вульвовагинит, лікуватися потрібно обом партнерам чи тільки жінці? Дякую
Ганно, лікуватися потрібно обом партнерам.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
АНЯ2017-05-24
доброго дня) в чоловіка азооспермія, чи роблять у вас пункцію і чи потрібно перед цим приймати якісь ліки? і які нам обом потрібно робити аналізи перед ЕКО?
Ганно, так, пункцію у нас роблять, чоловікові приймати ніяких ліків перед процедурою не потрібно. Необхідні перед ЕКЗ обстеження призначає репродуктолог після консультації (гормони репродукції, мазки, УЗД і т.д.).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ТЕТЯНА2017-05-24
Доброго дня. Нещодавно на УЗД у мене виявили , що ендометрій має структуру, яка не відповідає фазі менструального циклу, його структура з ділянками гіперплазії. Яким методом це лікується у вашому центрі і яка вартість.
Тетяно, зазвичай, це лікується медикаментозно. Вартість залежить від ціни препарату, який призначається індивідуально.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2017-05-23
Доброго дня! Я не можу завагітніти вже понад три роки, звертались до врачів причини не бачать, чоловіку теж нічого особливого не сказали. Підкажіть до кого краще звернутися? Дякую
Інно, зверніться до наших репродуктологів. Можливо, нам вдасться виявити причину і допомогти Вам.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх