x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Оксана2019-04-16
Утворилася ліпома на лівій лопатці.. якою буде ціна видалення? Дякую
Оксано, видалення ліпоми І-го ступеню складності - 975 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 070 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-04-15
Доброго дня, скажіть будь ласка,яким методом удаляють папіломи у вашому центрі,яка вартість цієї процедури разом з консультацію профільного спеціаліста,і чи проводиться гістологічне дослідження?
Катерино, папіломи в нас видаляють радіоножем Surgitron DF 120. Вартість процедури (до 10 шт 1 см.) - 575 грн. Консультація лікаря-дерматолога - 210 грн. Так, гістологічне дослідження проводиться, якщо для цього, на думку спеціаліста, є підстави.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2019-04-15
Доброго дня! Хотіла задати питання зариз я за кордом умене була позаматкова вагітність... 27 лютого мені поставили укол Metotrexato 75 mg.. До 10 квітня я ходила на консульти, 10 сказали що все добре по аналізам але вже тиждень як в мене ще маститься.. Незнаю чи так це має бути? Підскажіт будь-ласка
Анастасіє, онлайн, ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід знайти можливість звернутися на очну консультацію до гінеколога для огляду. В інструкції до препарату зазначається, що одним із побічних ефектів прийому може бути погіршення заживання ран.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-15
Я хочу стати донором яйцеклітин, хочу приїхати на обстеження і скільки коштуватиме воно?
Ольго, послуга донорства коштує 8000 грн. Зараз центр необхідності у донорах яйцеклітин немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-15
Доброго дня. Яка вартість видалення опухлого шраму ( 1см* 1см)
Ольго, вартість процедури залежить від місця його розташування. Висічення рубця на обличчі - 4 025 грн, висічення рубця на тілі - 3 450 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ваня2019-04-15
Доброго дня! Скільки зараз коштує вазектомія? І приблизно з урахуванням анастезії?
Іване, вазектомія коштує 4025 грн. Вартість анестезії - від 2670 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-04-14
Скажіть будь ласка чи може підніматися температура під час прийому антибіотиків
Оксано, таке явище може мати місце у випадках, якщо препарат підібраний не вірно, або при лікарській лихоманці, механізми розвитку якої остаточно не встановлені. Є припущення про участь в патогенезі імунокомплексних реакцій. Підвищення температури до 38-40 ° C спостерігається зазвичай на 6-8 добу терапії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2019-04-14
Чи лікуєте звуження стравоходу після опіку лужним розчином! Які варіанти у вас є? І ціна!!!
Сергію, на жаль, у нас немає гастроентерологічного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-04-13
Встановили гідронефроз обох нирок.Діагноз згідно узд.Які потрібно пройти обстеження і чи потрібно для цього лягати в клініку для перевірки попередньо встановленого діагнозу
Світлано, щоб підтвердити цей діагноз, Вам не обов'язково лягати в клініку для перевірки. Достатньо буде зробити СТП із контрастуванням. На жаль, поки що у ношому центрі подібного обстеження не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2019-04-13
Доброго дня. У мене 41 день цикла, завжди 29-34. Тест робила на 36 і 39 день -негативний. На 27 день цикла був статевий акт при якому цілком могла б завагітніти, взагалі можливо завагітніти на 27 день цикла? Якщо так, то через скільки днів після зачаття тест точно покаже вагітність?
Галино, можливість завагітніти в цьому випадку є, але дуже низька. Високочутливий тест на вагітність може показати результат уже на 8 день після зачаття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх