x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
ірина2019-04-06
добрий вечір.Мені 46 років ,діагноз вузлова форма аденоміозу, (можливо це міоми)при чому вузли з'явились через рік застосування мірени.розмір вузлів 23мм і 13 мм.Скарги на постійні кро'яні виділення тепер рекомендують видалення матки,причому один лікар радить лапароскопію,інший полосну операцію.підкажіть будь ласка як првильно по протоколу.Шукаю клініку де це зробити.Буду вдячна за відповідь
Ірино, лапароскопія - менш травматичний метод хірургічного втручання, ніж лапаротомія. Наші спеціалісти відмінно володіють обома згаданими методами.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анатолій2019-04-05
Скажіть, будь ласка, чи ви робите паспорт алергенів ? Чи є лікар алерголог?
Ні, Анатолію, паспорт алергенів у нас не роблять, і лікаря-алерголога у штаті центру немає. Проте в лабораторії закладу можна пройти ряд алергологічних панелей (інгаляційна, педіатрична, харчова).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алина2019-04-05
Здравствуйте. В мазке на цитологию : пролиферация и гиперплазия цилиндрического эпителия. Часть клеток с признаками гиперкератоза. Встречаются двух ядерные клетки плоского эпителия. Что это значит? И Мазок взяли в последнии дни месячных, когда еще мазалось!
Аліно, у Вашому випадку, якщо має місце запальний процес, то його слід пролікувати. А після проведеної терапії для уточнення діагнозу взяти біопсію з шийки матки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2019-04-05
Скільки коштуватиме обрізання крайньої плоті, хлопець 22 роки
Романе, вартість втручання становитиме 3335 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-05
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в мене не прохідна одна труба, а інша частково похідна щей до того всього полікістоз яйників, хочу їхати до вас на операцію, скажіть скільки коштує лапароскопия? Щоб виправити ситуацію з трубами та яйниками?
Ольго, орієнтовна вартість втручання становитиме 20000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маша2019-04-04
Доброго дня, допоможіть, у мене гулька на груді одні кажуть ніби молочна кіста інші застій, за нею почалося збиратися молоко, грудьми червона і температура , що робити, можна обійтися без хірургічного втручання???? Усе почалося після родів 4 місяці тому
Машо, Вам слід звернутися на очну консультацію до мамолога центру. Лише після огляду лікар зможе визначити чи потрібне у Вашому випадку хірургічне втручання, чи ні. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-04-04
Статевий акт відбувся 1 квітня , 4 дні після критичних, він був незахищений і сім'явиверження відбулось у вагіну , протягом 28 годин випила гінепристон , але разом із цитрамоном, яка його ефективність? Скажіть будь ласка, коли почнуться критичні і чи все в мене добре? Вже 2 дні нудота , головокружіння.
Тетяно, одноразовий прийом цитрамону ніяк не вплине на ефективність протизаплідного препарату. Нудота та головокружіння можуть бути побічними наслідками прийому гінепристону. Якщо самопочуття викликає у Вас занепокоєння, Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спеціалістів, пройти огляд та відповідні діагностичні тести, щоб вияснити чи усе у Вас добре.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-04
Скільки у вас коштує операція лапароскопія видалення каменя з ниркі?
Ольго, в центрі проводиться лазерне видалення камінців в нирках. Вартість втручання (без анестезії) - 3335 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-04
Які вимоги до донорів яйцеклітин?? Скільки це займає часу?Чи не шкодить для здоров'я?І оплата?
Ольго, вимоги такі: психічне та фізичне здоров'я донора, наявність власних дітей. Процедура може займати близько трьох тижнів. Здоров'ю не шкодить. Вартість - 8000 грн. Поки що центр немає необхідності у донорах яйцеклітин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-04-04
Доброго вечора, скажіть будь ласка,в кінці місяця в вашому центрі мені планують проводити гістероскопію,в інформативній брошурці ,щодо підготовки до цієї процедури є пункт,про зняття гель-лаку,це обов'язково?
Катерино, бажано відмовитися від використання покриття для нігтів, оскільки воно заважає отримувати інформацію з датчика, який одягає анестезіолог на нігтьову фалангу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх