x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7081 користувачів
Віта2019-05-22
Ми з чоловіком живемо 9 років, завагітніти не можемо, погана спермограма , і мені вже 35р., чи є в нас шанси якщо ми звернемося до Вас?
Віто, відносно цього питання Ви можете проконсультуватися з репродуктологом центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу, щоб при потребі могли зразу здати аналізи на гормони. Приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2019-05-22
місячні тривають від 2 до 6 тижнів, скільки буде коштувати повне видалення матки і яєчників, і скільки днів перебування в клініці
Ольго, з цією проблемою Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Операція коштуватиме орієнтовно від 16 330 грн, що залежить від ступеню складності втручання. Переування в центрі - 1-2 доби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2019-05-21
Чи робите операцію кісточки на стопі, яка ціна?
Ні, Анастасіє, такого втручання у центрі не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-05-21
Доброго дня. Скільки коштує прийом дерматолога? Є проблеми зі шкірою голови, нажаль в луцьку немає кваліфікованих лікарів, які б могли точно визначитись з діагнозом. Лікую невідь що... Сил немає( Спочатку лікували себорейний дерматит, далі виявилось шо це псоріаз. Лікуюсь дуже давно, нажаль немаю ніяких результатів. Що робити, куди звертатись? Де лікуватись...?
Маріє, Ви можете звернутися на консультацію до дерматолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-05-21
Доброго дня. Маю проблему зі шкірою голови. Мені 25. Де б я не була, до кого не ходила, медики ставлять різні деагнози( Себорейний дерматит-лікували дуже довго... Недавно сказали що маю Псоріаз волосяного покрову... Новина просто добила. Не можу нормально жити з проблемою. Маю купу комплексів та незручностей. Саме важке для мене - це коли не знаєш що робити. Ніхто не може чітко сказати що з тобою і чим можна рятуватись... І взагалі чи зможу я жити повноцінно як всі жінки, робити зачіски не боючись що хтось побачить твою проблему. Дуже багато емоцій, пробачте, просто крик душі. Мрію потрапити до хорошого спеціаліста, а насамперед стати здоровою та повноцінною.
Маріє, Ви можете звернутися за допомогою до дерматолога центру. Запис на прийом здійснюється у телефонному режимі, за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2019-05-21
Доброго дня, яка ціна операції по видаленню гінекомастї однієї з грудей?
Іване, вартість операції 20 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2019-05-21
Доброго дня, чи можна у вашій клініці видалити пігментний невус дитині 12років? Направлення від дерматолога до хірурга маємо. Яка вартість консультації хірурга та видалення невусу? Чи робить таку процидуру лікар Супрунець?
На жаль, Вікторіє, у центрі немає педіатричного напрямку, і операції дітям у нас не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василина2019-05-20
Добрий день! 46 днів пройшло від попередніх місячних, вони не наступають тест-смужка не підтверджує вагітності. Робила аналіз на гормони: Тиреотропний гормон гіпофізу ТТГ, TSH - 3. 79 Вільний Т4 - 13.82 Вільний Т3 - 4.88 Кортизол 277.5 Естрадіол 299.2 Загальний тестостерон -2.49 Лютеонізуючий гормон ЛН LH - 21.22 Прогестерон - 0.991 Пролактин 385.1 Фолікулостимулюючий гормон ФСГ - 7.35 скажіть чи з тими результатами я можу завагітніти і що треба робити. Чекаю відповіді
Василино, у Вас є певні відхилення від показників норми, які слід коригувати. Вам необхідна очна консультація ендокринолога та гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-05-20
Здравствуйте,Можна завагітніти, якщо: 1) я зробила рукою хлопцю на вулиці і сперма трохи мені попала на руку, а через хвилин 15 я вжома витерлась туалетною бумагой тою ж рукою, це було 9 березня а овуляція мала бути 15 березня. 2) я зробила рукою і на руку трохи попало, я витерла в трубу в пішла в туалет, тою рукою підтримувала штани і труси а потім вділа труси 3) скільки сперма можете вижити після еакуляції на руці(якщо її мало?) і плюс я незаймана
Олено, якщо сперма потрапляє на зовнішні статеві органи, то вагітність можлива.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2019-05-19
Порадьте проктолога
Руслано, в штаті центру немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (500)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх