x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Аркадій2018-11-09
Сьогодні вже четверта доба в ЦРБ м.Ковель,а діагноз не встановлено.
Аркадію, Ваше повідомлення не зрозуміле. Сформулюйте чітко питання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-11-09
У мене після не першого статевого акту була затримка але тест був негативним, виявилось що був збій, місячних не було 47днів і дуже стало випадати волосся ось уже 2 місяці ніякі шампуні не допомагають, місячні стали не 5 а 7 днів обличчя знову стало обсипати і на бороді стала рости волосинка яка дедалі стає замітною ініяк не можу видалити боюсь щоб більше не стало волосся. Це так повліяв збій гормонів чи це переросте чи взагалі що це таке??? У моєї подругу теж була така ситуація збій місячних після не поршого статевого акту симптом таких як у мене не було були тільки болі в низу живота вона зверталася до лікаря в місцеву полікніку то з кабінету вийшла зі страхом, їй сказала лікар що у неї кіста і потрібна операція, але вона вирішила проводитись у вашій лікарні і у вас сказали що нема нічого страшного і вилікували без операції, тому я до місцевих лікарів не звертаюсь до вас поки можливості приїхати не маю бо далеко. Порадьте мені якісь ліки для профілактики чи народні методи
Оксано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему, тим більше, не знаючи діагнозу призначати лікування. Те, що було у Вашої подруги, не обов'язково має бути у Вас. Найкраще, що Ви можете зробити у цій ситуації, звернутися хоча б до місцевих лікарів. Якщо ж Ви їм категорично не довіряєте, то попередній запис до спеціалістів нашого центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-11-08
У мене після статевого акту була затримка але тест був негативним, виявилось що був збій, місячних не було 47днів і дуже стало випадати волосся ось уже 2 місяці ніякі шампуні не допомагають, місячні стали не 5 а 7 днів обличчя знову стало обсипати і на бороді стала рости волосинка яка дедалі стає замітною ініяк не можу видалити. Це так повліяв збій гормонів чи це переросте чи взагалі що це таке?
Оксано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Дерматолог центру спеціалізується на питаннях трихології, Ви можете записатися до нього на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-11-08
Доброго дня! Мені призначили пити Марвелон, 3 цикла (кіста жовтого тіла). П'ю його 5 день і почалась нудота.Це звикання чи потрібно міняти таблетки на інші?
Ірино, з цього приводу Вам слід проконсультуватися з лікуючим лікарем, який призначив препарат. Можливо, це побічний ефект і є санс у заміні препарату. Онлайн ми не призначаємо і не відміняємо ліки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-11-07
Який шанс заразитися через слину хламідіозом?якщо не статевим шляхом....бо він був захищений.
Ольго, шанс інфікуватися хламідією побутовим шляхом такий самий, як і статевим, якщо Вам достеменно відомо, що Ви мали контакт із хворим на хламідіоз. Певну роль відіграє концентрація збудника та Ваш імунний статус. Щоб впевнитися в тому, що Ви здорова, (чи навпаки) можна здати відповідні діагностичні тести, щоб у разі потреби, не зволікаючи, приступити до лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-11-07
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, чи роблять у вас вмі спермою донора у природному циклі?якщо так,то скільки це коштує?два роки пройшло після радіоактивного йоду стосовно папілярної карциноми щитоподібної залози
Так, Олександро, роблять. Внутрішньоматковаінсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 4 400 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. (Потрібно, зазвичай, 2 дози).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-11-07
У дитини(хлопчик)12 років енурез.Чи можна звернутись з такою проблемою до вашої клініки?
Ірино, у центрі немає педіатричного напрямку. Багато дітей долають енурез без лікування. Однак підхід до проблеми передбачає реалізацію деяких простих поведінкових втручань. Важливі заходи включають в себе контроль споживання рідини, корекцію запорів, виключення напоїв, що містять кофеїн, заохочення дитини регулярно ходити в туалет. Важливо не проявляти гніву, не карати дитину, так як терпіння батьків грає першорядну роль в подоланні проблеми, вирішення якої може зайняти роки. Лікарська терапія застосовується виключно у важких випадках і під лікарським контролем. Якщо Ви вважаєте, що є потреба у лікарській консультації, можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Максимчук Неля Василівна2018-11-07
Чи є у вас хірург ендекренолог
Ні, Нелю Василівно, на жаль, у штаті центру немає такого фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-11-07
Доброго дня. У нас немає дітей, і ми хотіли б звернутися у Ваш центр. Скажіть ,будь ласка, до кого нам звертатися? І як можна записатися на прийом?
Маріє, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога (наприклад, Петровського Вадима Валентиновича). Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-11-07
Первична аменорея.Місячних ніколи не було. 50 років. Чи впливає це на якість крові. Чи впливає це на операцію по заміні кульшового суглобу
Ні, Валентино, не впливає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх