x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Тетяна2017-06-13
Добрий день.Мені 46 років лікар мені назначив тазалок при міомі 1,6 см на 3 місяці. Я пропила місяць і на 20 день циклу почались кров"янисті,коричневі виділення. До прийому тазалоку такого небуло. Я незнаю ,чи мені далі приймати тазалок ще 2 місяці. Чи міг дати цей препарат такий збій. Дякую.
Тетяно, щодо відміни Вам необхідно проконсультуватися із спеціалістом, який призначив препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валерій2017-06-12
У мене варикозне розширення вен обох нижніх кінцівок, який найефективніший метод з найскоршим поверненням до повсякденного життя???
Валерію, стосовно цього питання Вам було б найкраще індивідуально проконсультуватися у судинного хірурга. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2017-06-12
Доброго дня.Була у вас на огляді.Лікар-акушер призначила гістероскопію.Скільки це коштуватиме?Також маю лайкопатію.Як вона лікується і яка ціна? Скільки часу триває ?І чи має значення коли це робити тобто в який день циклу?Яка анастезія?
Олено, вартість втручання від 4200 до 4700 грн. Отпимально проводити на 5 - 9 день місячного циклу. Анестезія внутрішньовенна. Методика лікування лейкоплакії підбирається лікуючим лікарем індивідуально.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2017-06-10
як записати на консультацію ?
Василю, записатися на консультацію можна за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2017-06-09
Доброго дня. У мене діагноз ВОГНИЩЕВА ГІПЕРПЛАЗІЯ ЕНДОМЕТРІЮ. СИНЕХІЇ В ПОРОЖНИНІ МАТКИ.ЕНДОМЕТРІОЇДНІ КІСТИ ПРАВОГО ЯЙНИКА. Мені 34 роки, не вагітніла. Скажіть, будь ласка, чи можна лапароскопічним методом усе видалити. І скільки буде коштувати лікування повністю. Дякую,
Людмило, ймовіше за все, Вам потрібна лапарогістероскопія. Приблизна вартість втручання 16 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2017-06-09
Доброго дня. У вас роблять гістероскопію матка (поліп), яка ціна.
Так, Мар'яно, таке втручання у нас роблять, вартісь від 4 до 5 тис. грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор2017-06-09
Доброго дня! Я з дружиною одружений вже 6й рік ! Дітей чомусь немає! Хочемо провіритись у вашій лікарні на причини чому немає дітей! Підкажіть будьласка ! Яку суму потрібно мати з собою що б поздавати аналізи,чи пройти обстеження! Розумію що процедури різні,але хоч основне! Хоч приблизно.... І коли та як у вас можна записатись на прийом! З чого починати?
Ігоре, звичайно, що обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо чоловіка, чи жінку. Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. (Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича, наприклад.) Ціна обстежень залежатиме від їх об'єму та виду (призначає репродуктолог). Орієнтовно 1500 грн. Ви маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А дружині бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2017-06-09
Доброго дня!Ми з чоловіком не можемо ніяк завагітніти,для початку краще до репродуктолога,чи коджному з нас відвідати лікарів(гінеколог-уролог)Та підскажіть будь ласка яка вартість лікаря-репродуктолога?!
Олено, вартісь консультації - 160 грн. Спочатку прийдіть разом із чоловіком на прийом до репродуктолога. Вам будуть призначені обстеження, для того щоб вияснити причину непліддя. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-06-09
Чи робите ви операці при опущені прямоі кишки?і скільки це коштуватиме?
Ні, Ганно, таких втручань у нас не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-06-09
Доброго дня...Скажіть будь-ласка яка ціна на діагностичну лапароскопію?І через скільки часу відпускають додому після операції??
Наталіє, вартість втручання - до 17 000 грн. На 3-ій день віпускаємо додому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх