x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Лариса2019-04-23
Доброго дня! Скажіть, чи лікуєте вагінізм? Якщо так, то чи багато було успішних випадків лікування? Скільки часу і коштів забирає лікування?
Ларисо, для успішного лікування вагінізму важливо визначити першопричину. Потрібні консультації психтерапевта, можливо, ендокринолога. На питання відносно часу та коштів можна буде відповісти після очної консультації у лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-04-23
Доброго дня!Чи є у лікарні нейрохірург?
Ні, Юліє, у штаті центру немає такого спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-04-22
Добрий день! Чи можливо у вас прирвати вагітність, зробити аборт?
Ні, Ганно, в МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванка2019-04-22
Я мала статевий акт 16.04.Прийняла наступного дня Постинор ( о17:07), ніяких змін не відбулося, потім через 14 годин другу таблетку ( о 7:07).Взагалі ніяких змін, ні кровотечі ... трошки нудило, і сьогодні, після прийняття другої таблетки був трохи пронос.І ось уже пройшло 6 днів, а кровотечі і нічого не було.Про що це свідчить і чи подіяла таблетка?Можу робити тест на вагітність? Місячні були з 1 по 7 квітня
Іванно, це може свідчити про побічний ефект препарату. Так, можете зробити високочутливий тест на вагітність, який показує результат уже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-04-22
Доброго дня! Маю поліп ендометрію 5*3мм за результатами УЗД річної давності, також дисплазію 1 ступеню з негативними показниками по ВПЛ (медлабораторія діла не виявлено) і довготривалі незначні болі зліва знизу, схожі на заземлення нерва, причому різні гінекологи не бачили проблем в яйниках... Що в моєму випадку потрібно робити, яка черговість, який проміжок часу між видами лікування повинен пройти і скільки це може коштувати?
Юліє, дані УЗД у Вас застарілі. Необхідно повторне УЗД, кольпоскопія, свіжі мазки - для визначення лікування дисплазії. Щодо черговості: спочатку видалити поліп, а потім лікувати шийку матки. Перелік лікування визначає лікар після огляду та відповідних дообстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія
до статті Геморой
2019-04-22
Чи приймає завтра лікар Вірун Володимир?
Наталіє, в штаті центру немає такого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина Богданівна2019-04-21
Яка загальна вартість операції по збільшенню грудей, включаючи консультацію, аналізи, анестезію і т. д.
Ірино Богоданівно, загальна вартість втручання орієнтовно становитиме 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
діана2019-04-21
якщо півтора місяці небуло сексу чи може після нього іти кров
Діано, як правило, статевий акт не провокує кровотечу. Можливо, має місце якась гінекологічна проблема. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-04-19
Доброго дня!скільки буде коштувати видалення поліпа в матці загальна вартість з анастезією?
Олено, вартість втручання становитиме орієновно 6000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Несті
до статті Ринопластика
2019-04-19
Добрий день. Яка ціна ринопластики?
Безопераційна корекція носа від 5400 грн. Попередня консультація у лікаря естетичної медицини - Петрук Ольги. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх