x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Анна2019-04-18
Здравствуйте. Скажите пожалуйста можно ли записаться на приём к врачу- гинекологу и УЗИ при беременности 1 триместр на 26 апреля ( после обеда) или на 27 апреля? Спасибо большое
Анно, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється виключно у телефонному режимі. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, щоб уточнити можливість запису на вказану дату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рита2019-04-18
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи є у вас в центрі спеціаліст по невиношуванні вагітності. Вагітність наступає але переривається на раньому терміні. Обійшла багато гінекологів причини не встановили, єдине що можуть це перевірити на інфекції та пролікувати молочницю. В анемнизі гіпотереоз( корегую гормонами) , ендометріоз, гіперпролактинемія з галактареєю. В чоловіка спермограма нормальна. На фоні цього всього вагітніла... Розумію що мабуть потрібна консультація гематолога, можливо і генетика. Але незнаю куди звернутися щоб хоча б скерували в якому напрямку шукати причину, які аналізи здати.
Рито, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Генетика та гематолога у штаті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2019-04-17
Доброго дня.Чи можна до вас приїхати , щоб направити руку( вивих)??
Ні, Віталію, на жаль, у центрі немає травматологічного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христина2019-04-17
скільки вартує видалення каміння з двох нирок лазаром?
Хритино, лазерне видалення камінців в нирках коштує 3 335 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лідія2019-04-17
Доброго дня. Вже 2 роки не можу завагітніти. Діагностували аденоміаз матки та гідросальпінгс чи може бути причиною це та чи є взагалі можливісь з цим завагітніти?
Лідіє, так, звичайно, ці захворювання можуть бути причиною проблем із зачаттям. Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога та пройти відповідне лікування. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2019-04-17
Доброго дня. Мені 46 років. Хотіла би прийти на стерилізацію. Яка вартість операції, кількість днів реабілітації?
Марино, лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб коштує 10 300 грн. Пацієнтка занходиться у стаціонарі центру від 1 до 3 діб, (залежить від самопочуття), реабілітаційний перід - близько трьох тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана
до статті Холецистит
2019-04-17
Добрий день. Скажіть, будьласка, яка вартість лапараскопічного видалення жочного міхура. Телефоную на вказані номери телефонів, клініка не відповідає. Дякую.
Світлано, вартість лапароскопічної холецистектомії (все включено, окрім анестезії) - 10235 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-17
Добрий день) була завмерла вагітність,виявили мутацію фолатного циклу,чи це може бути причиною, чи вона лікується і чи є шанс стати батьками?
Ольго, у Вашому випадку необідна консультація генетика. На жаль, у штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-04-17
Призначаєте гормональні контрацептиви?
Так, Тетяно, з цього приводу Ви можете зветнутися до гінекологів центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-04-16
Доброго дня! Чи роблять у вашому центрі переривання ранньої вагітності?
Ні, Анно, у нашому центрі абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (459)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх