x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Сергій2018-11-04
Постало таке питання. Для зупинки кровотечі з кінцівки накладено джгут (накладено правильно та зупинено артеріальну кровотечу), при цьому кровотечу зі шкіряного покриву та м'язів не зупинено. Які подальші дії? Деякі фахівці в галузі екстренної медицини допускають накладення ще одного джгута поверх першого (відносно рани). Поясніть чи є це судження вірне, наскільки воно є ефективним і чи дозволяється це взагалі. Прошу Вас спростувати тому, що маю великі сумніви щодо даного питання . Дякую. ЗІ: якщо моє запитання отримав фахівець в іншому напрямку, прошу Вас переадресувати спеціалісту компетентному в цій галузі.
Сергію, на жаль, у нас в штаті немає спеціаліста з екстренної медицини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аннa2018-11-04
Яка ціна на збільшення грудей під грудною складкою та під грудним м’язом? Яка ціна імплантів allergan бiльше 300 мл?
Ганно, збільшення грудей через розріз під грудною складкою із розміщенням імплантів під грудним м’язом - 29 900 грн. Вартість імплантів від 500$.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-11-04
Доброго дня! Яка ціна пластики верхніх повік? Дякую за відповідь
Тетяно, блеферопластика верхніх повік коштує 12 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-11-03
Доброго дня. Після відміни Візану ( пила 6 міс після лапароскопії) пройшло 4 дні почалася менструація ( остання таблетка була у вівторок, у суботу почалася кровотеча) Чи варто хвилюватись?Читаю в інтернеті що це може бути ознакою прогресування ендометріозу. Місячних при прийомі не було, 2 рази за пів року прийому, була тільки коричнева мазня по 2-3 дні
Валентино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдан2018-11-03
Мені 28 років, я маю власну дитину, резус фактор "+". Чи можу я стати донором сперми за таких умов? Чи потрібно доводити стан здоров'я дитини, якщо так то що для цього потрібно? Яка ціна однієї порції сперми?
Богдане, так Ви можете стати донором. Усі питання, стосовно співпраці з центром по програмі донорства, Ви можете обговорити у телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2018-11-01
Випила трохи алкоголю,дуже почав боліти зуб.Аж до сліз.Чи можна пити німесил?
Катерино, після прийому алкоголю ефект знеболювання від препарату може бути не надто вираженим.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-11-01
Добрый день! Слышала много хорошего о вашем центре! Хочу спросить, как определить доброкачественная ли попилома? Очень переживаю! Она у меня много лет, на голове, размер примерно 8_9 мм,розового цвета.
Оксано, можна зробити дерматоскопію, при необхідності - біопсію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2018-11-01
Доброго вечора хочу запитати у вас яка буде ціна щоб видалити геморой...
На жаль, Руслано, зараз у нас в штаті немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-10-31
Доброго дня! Кілька днів тому була у вас на прийомі.Поставили діагноз: кіста жовтого тіла d=48 мм правого яйника.Призначили лікування.В той самий час коли виявили кісту почалась то пекуча то тягнуча періодична біль грудей якраз з правої сторони, відчуваю збільшений лімфатичний вузол під рукою.Чи може збільшення вузла та пекучість в грудях бути повязане з кістою?
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Щоб вияснити, з чим пов'язана "пекучість в грудях", зверніться на очну консультацію до мамолога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-10-31
Скажіть, будь-ласка, чи дозволене мінімальне вживання алкоголю, коли при ймаєш візан,який був призначений після лапароскопії кісти яєчника.Не про постійне вживання алкоголю запитую), а лише про одиничні святкові моменти.І,якщо дозволено, то що саме,вино?
Інно, вживання алкоголю несумісне із медикаментозною терапією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх