x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Катя2019-04-04
Скажіть будь ласка,чи проводять ваші анестезіологи алерго-пробу ,перед введенням препарату для загального наркозу,і як саме?
Анестезія - це втрата усіх видів відчуттів. Теоретично можливо зробити пробу на препарати (засоби) для анестезії (місцевої чи загальної). У випадку загальної анестезії (або наркозу) мова часто йде не про один препарат, а про їх комбінацію (гіпнотик, наркотичний анальгетик, міорелаксант, іноді атарактики, нейролептики, інгаляційні анестетики та ін.) Чинне законодавство України не вимагає обов'язкового проведення проб на засоби для загальної анестезії (так само й інструкції з медичного застосування). Шкірні проби на лікарські засоби мають низьку інформативність із-за частих хибнонегативних і хибнопозитивних результатів. Негативна проба не виключає можливості розвитку медикаментозної алергії, а сама вона може спровокувати життєвонебезпечну реакцію. Що робимо ми? У всіх без винятку пацієнтів ретельно збираємо алергологічний анамнез. Певні категорії пацієнтів, які складають групу ризику стосовно можливості виникнення алергії на лікарські засоби, можуть бути скеровані на консультацію до профільного спеціаліста - алерголога. Наркози проводяться кваліфікованими лікарями анестезіологами - реаніматологами в умовах постійного візуального і апаратного моніторингу параметрів життєдіяльності і за готовності обладнання та медикаментів для реанімації. Обов'язковим є надійний венозний доступ - катетеризована вена, що дає змогу негайно і ефективно проводити лікування медикаментозних алергій, за умови їх розвитку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2019-04-03
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна користуватися інтимною змазкою під час вагітності і якою краще, якщо до вагітності змазкою не користувались? 22 тижні вагітності, немає бажання займатися сексом і немає природної змазки взагалі, навіть якщо бажання з'являється. Порадьте, будь ласка, або порекомендуйте.
Ліліє, якщо під час вагітності у Вас немає бажання займатися інтимними стосунками, то змушувати себе до цього не варто. Якщо ж таке бажання є, а проблема у відсутності природньої змазки, то можна скористатися аптечним лубрикантом. Проте важливо ознайомитися із складом продукту. Лубрикант не повинен містити етилнікотинат, оскільки ця речовина сприяє припливу крові до статевих органів і може спровокувати викидень. До небезпечних складників відносяться також: парабени, ароматизатори, ментол, гліцерин, фарбники. Кращий вибір - лубрикант на гелевій чи водній основі, без смаку, запаху і кольору.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2019-04-02
Доброго дня. Питання до репродуктолога. Якщо HBA тест не в нормі (45%), чи можливо його привести в норму шляхом лікування? Чи це неможливо і далі лише ЕКО? А також, чи є в вашій клініці репродуктолог? Дякую.
Олександро, такі показники еякуляту свідчить про недостатню фізіологічну зрілість сперматозоїдів і є фактором чоловічого безпліддя. Можливість лікування у Вашому конкретному випадку слід обговорити на індивідуальній консультації з лікарем. Так, репродуктолог у центрі є. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-04-02
Підскажіть коли краще приїхати...
Ірино, запис до спеціалістів центру проводиться виключно у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Кіра2019-04-02
Добрий день. Коли аналіз крові на ХГЛ показує вагітність? Який саме аналіз (1853, 2216, 1149, 1033, 1018) потрібно здавати? Чи точний це спосіб? Після статевого акту було вжито постінор (гормональний препарат, екстрений контрацептив). Коли можна здавати аналіз, щоб точно дізнатися, є вагітність чи ні?
Кіро, цей аналіз доцільно здати, коли кілька тестів на вагітність показують різні результати (то є друга "смужечка", то - нема). Це доволі точний метод діагностики. Визначити вагітність з його допомогою можна на 8 - 9 день після зачаття. Якщо відразу після акту вжитий постинор, то вагітність малоймовірна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2019-04-02
Доброго вечора. В мене пахова грижа протягом місяця розміром 1,5*1 см. Чи можна перенести операцію на пів року.
Віталію, відносно питання переносу операції, Вам слід очно проконсультуватися із оперуючим хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Кіра2019-04-02
Добрий день! Статевий акт відбувся 01.04.2019 (34 день циклу, як правило мій цикл триває 32-40 днів). Під час акту порвався презерватив, відбулося сім'явиверження у вагіну. Через 20 хвилин після цього випила постінор (екстрений контрацептив, гормональний), через 12 годин ще одну таблетку. Коли можна робити тест на вагітність і коли він вже може показати реальну ситуацію?
Кіро, Ви можете для діагностики вагітності скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже через 8 діб після зачаття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-04-01
Доброго дня. У мене грибок нігтів на ногах вже 5р. І цей весь час я його лікую та все марно, чи могла б я звернутись до вас за допомогою? Яка ціна?.Чи можете призначити лікування лазерне?
Юліє, так, Ви можете звернутися на консультацію до нашого дерматолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Терапевтичну стратегію у кожному індивідуальному випадку визначає лікуючий лікар, (від цього залежить і ціна).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Туся2019-04-01
Доброго дня! В мене поліп в порожнині матки в середній третині з судинною ніжною від задньої стінки розміром 12*7. Скільки коштує у вас видалення поліпа гістероскопом і вишкрібанням. Що краще? Який наркоз використовується? Скільки часу необхідно бути у вас (не місцеві)? Дякую за відповідь.
Тусе, вихід у Вашому випадку - це гістероскопія. Вартість - орієнтовно 6000 грн. Наркоз - загальний. Перебування - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
вадим2019-03-31
сколько месяцев подряд можно принимать омник
Вадиме, з цього питання Вам слід проконсультуватися із лікарем, який призначав препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх