x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Віталіна2018-12-15
Доброго дня Після овуляціі нетипово болять груди особливо права збоку Відкритого статевого акту не було На який день мі потрібно робити узі грудей???
Віталіно, Ви можете зробити УЗД на 5-10 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-12-15
Добрий вечір. Мені 48 років. По результатам гістології у вересні місяці гіперплазія ендометрія в менопаузі. В грудні місяці по УЗД гіперплазія ендометрія, м ехо 12. призначили краплі тазалок. Скажіть, будь ласка, чи обов'язкове вишкрібання.
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2018-12-14
Доброго дня, була на прийомі в лікаря, переймалася що в мене герпес, на верхній частині піхви полізли водяні прищики, звернулася до клініки, в мене взяли мазки , прийшли аналізи і герпес не виявлено, після лікаря сказали що це вагінальний бактеріоз , що мені потрібно пропити щоб пролікуватися і чому після критичних знову з'явилися ці прищики, найгірше що вони сверблять і заважають. Зарані дякую за пораду
Юліє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд та відповідні обстеження. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-12-14
Доброго дня) Скажіть будь ласка скільки коштує здати аналізи на гормони?
Олено, уточніть, які саме гормони Вас цікавлять. Наприклад, гормональний пакет № 7 «Репродукція перша фаза» лютеїнізуючий гормон (ЛГ), фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), пролактин, естрадіол (E2) коштує 490 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юлія2018-12-14
Доброго дня скажіть будь ласка скількі буде коштувати видалення родимки і як до вас записатись?
Юліє, видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) коштує 130 грн. Записатися на прийом до дерматолога можна за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Maria2018-12-13
Маю виділення похований на кров та кровястих жилок що це, і що робити
Маріє, щоб визначити причину проблеми, Вам варто зробити УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-12-13
Добрий день, мене цікавить чи обов'язково треба підшивати передню стінку піхви якщо вона випала, чи це буде ефективно для мене , так як я вже більше ніж 20 років кашляю дуже сильно.
Тетяно, операцію все ж краще зробити, оскільки випадіння передньої стінки може ускладнитися нетриманням сечі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-12-13
Доброго дня. яка вартість здачі спермограми?
Ольго, вартість спермограми 310 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-12-13
Доброго дня не можу завагітніти прохідність труб без особливостей чи можна провести внутрішньоматкову інсемінацію?
Так, Тетяно, у центрі можна провести внутрішньоматкову інсемінацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ТАНЯ.2018-12-13
Доброго дня !!! Скільки коштує прийом щоб попасти до вас??? В мене немає місячних вже 6 місяць такій збій йде були ще як в червні і не вагітна робили операцію на яїчник лівий на полікістоз і я вже 3 рік не можу завагітніти живем відкрито що можете порадити і коли ви приймаєте??? Дуже дякую вам за відповідь
Тетяно, вартість консультаці репродуктолога - 180 грн. Запис на прийом здійснюється у телефонному режимі, за номерами, які вказані на сайті. Візит до репродуктолога Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх