x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Ірина2019-03-28
Доброго дня! Моєму дідусеві (81 рік) на правому оці робили операцію по видаленню катаракти два роки тому. Зараз почався свербіж в цьому оці. Порадьте, будь ласка, чим можна прокапати око, щоб пройшов цей свербіж. Більше ніяких скарг немає. Дякую!
Ірино, на жаль, в центрі немає офтальмологічного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2019-03-28
скільки часу потрібно після абдомінопластики щоб повернутись до звичайного ритму життя
Яно, реабылітаційний період може тривати до 3 місяців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Любов2019-03-28
Доброго дня! Скажіть будь ласка,скільки буде коштувати повторна консультація лікаря уролога?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-03-28
Добрий день. В мене в правій нирці є камінь 14 мм, став у проході з ниркі. На узд сказали треба дробити. Скільки у вас це коштує і чи потрібна госпіталізація? Чи треба записуватися на прийом до уролога? І як це зробити?
Ольго, спочатку Вам слід звернутися на очну консультацію до уролога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб (в залежності від самопочуття пацієнта). Вартість втручання - 3335 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-28
Доброго дня. Була у вас на огляді, лікар призначив та зробив гістероскопію. Скажіть, будь ласка, чому ви не даєте направлення на цю процедуру? Даний документ потрібен, щоб подати в страхову компанію на відшкодування коштів, але лікар сказала, що такого направлення надати не може...
Тетяно, лікар таких паперів не надає, а надає бухгалтерія. Зверніться до працівників рецепції, щоб вони підготували Вам усі необхідні довідки для відшкодування коштів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-28
Скажіть будь ласка,в мене зявилась ліпома В вас можливе іі видалення?
Так, Ірино, видалення ліпоми можливе. Вартість втручання 975 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2019-03-28
добрий вечір а на прийом проктолога можна записатись
Вікторіє, на жаль, в центрі у штаті немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Міла2019-03-27
Добрий день! Моє питання до гінеколога Скажіть, будь ласка, чи можливо за допомогою гормональних препаратів збільшити розмір молочних залоз після гв? Які потрібно здати аналізи чи пройти обстеження? Яка вартість? Дякую!
Міло, збільшити розмір грудей можна з допомогою пластичної операції. Таке втручання з успіхом виконується в нашому центрі. Збільшення грудей через розріз під грудною складкою із розміщенням імплантів під грудним м’язом коштує 35 000 грн. Для запису на консультацію з пластичним хірургом звертайтеся на телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-03-27
Доброго дня! Чоловіку поставили діагноз гемоспермія, лікується вже півроку, покращення практично немає, дуже багато рубців на простаті, вони постійно кровоточать. Може ви практикуєте якісь інноваційні методи лікування, крім таблеток та крапель? Дякую
Наталіє, Вашому чоловікові з цього приводу варто звернутися на очну консультацію до нашого андролога-уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лєна2019-03-27
Доброго дня. Мені поставили діагноз " Ендометріоїдні кісти обох яйників". Одного 55/48/48мм. Другого 55/42/42мм. Яка вартість оперативного втручання (лапароскопія). Скільки днів бути на стаціонарі? дякую!
Олено, вартість втручання орієнтовно від 14950 грн, (що залежить від рівня складності, без анестезії). Перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнтки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (459)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх