x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7036 користувачів
Оля2016-08-07
Я вже писала вам 30 липня і дописую розмір кісти на правому яйнику 28мм., на лівому яйнику дві кисти розміром 22,5 і 27 мм. Вузлова міома матки 6 мм. Таке оперують чи ви ще якось лікуєте без операції? Бо ми намагаємся зачати дитинку але не получається. Буду вдячна вам за відповідь. Я розумію що мені краще приїхати до вас але мене цікавить чи мені негайно потрібна операція при такому чи ще можна лікувати?
Ольго, Вам в будь-якому разі необхідна очна консультація. Краще прийти після закінчення місячних, на 6-7 день циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2016-08-03
Доброго дня! Яка тривалість перебування на стаціонарі після діагностичної лапараскопії? Чи дається лікарняний?
Юліє, тривалість перебування в стаціонарі 1-2 дні. Лікарняний лист ми поки що не видаємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2016-08-03
На який день циклу робиться лапараскопія?
Юліє, принципового значення день не має, проте лапароскопію проводять НЕ під час менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Карина2016-08-03
Добрий день.чи можуть бути мізерні місячні підчас вагітності?
Ні, Карино, це ознака загрози переривання вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліза2016-08-03
Доброго дня!як правильно пити Візан??почала пити перший місяць!чи потрібно робити пеперив між кожним місяцем??дякую
Лізо, "Візан" треба пити в безперервному циклі. Тривалість лікування визначає лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
людмила2016-08-03
скажіть будь-ласка чи досліджуєте ви чому не получається прижитись ембріону після ЕКО? Була 2 спроба ,ембріони хорошої якості 5-дневки, ,прокапали біовен,хороший ендометрій,на 7 день після підсадки тест показав 2 полоски -на 12 день одну.Кров на ХЧГ на 13 день 9.71.мМО/мл.Хочу почути вашу думку чи була взагалі імплантація ембріона,і які можуть бути причини невдалого ЕКО? .
Людмило, причин невдалих спроб є багато: клітинний фактор (фрагментація клітин, наявність вакуоль тощо), проблеми з ендометрієм (хронічний ендометрит, ендометріоз, гіпоплазія ендометрію), генетичні відхилення. У Вашій ситуації імплантація була, але розвиток ембріона не відбувся.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-07-30
Добрий вечір. В мене два роки тому була лапароскопія, причина ендометріоїдні кісти обох яйників, цистекотомія двобічна, електрокоагуляція вогнищ ендометріозу, розєднання зростів. Пів року приймала диферелін, потім візана, вже пів року пробуєм завагітніти, приймаю прогінова два місяці для нарощення ендометрію, бо він малий в мене. Але не получається завагітніти, знову є дві кісти на яйниках і вузлова міома тіла матки. Що ви мені порадите? Знову лапароскопія? Якщо так то скільки вона коштує у вас? Можливо мені потрібно робити штучне запліднення?
Ольго, ми не маємо конкретної інформації про розмір вузлів в матці та розмір кіст в яйниках, тому не можемо Вам чітко радити операцію. Щодо доцільності застосування допоміжних репродуктивних технологій, то для цього Вам потрібна очна консультація репродуктолога. Ціна лапароскопії 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2016-07-29
Доброго дня! В мене рецедивуючий абсцес бартолінової залози, який вскрили Перший раз був 2012р.). Скажіть, будь-ласка, при утворенні капсули чи варто робити операцію і яку саме (удалять саму кісту чи залозу в цілому)? Чи роблять у Вас подібні операції? Яка їх ціна та який період реабілітації? Чи лікують у вас бартолініт гірудотерапією? Дякую за відповідь.
Валентино, такі операції у нас проводять, проте питання доцільності подібного втручання вирішує лікар. Вартість - 5000 грн. Гірудотерапією наш центр не займається.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-07-28
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. Мені поставили діагноз: хронічний андексит в стадії загострення, кіста ендометріоїдна лівого яйника. Проблема в тому, що після стаціонарного лікування (травень 2016) в мене тримається температура 37-37,4 та часто мучать болі, інколи дуже гострі. На даний момент ще відчуваю проблеми з серцем, печінкою та кишечником. Два місяці пила протизаплідні як частину лікування, кіста почала зменшуватись, але загальне самопочуття погане і останній тиждень турбують болі внизу живота, посередині. Чи можна попасти до Вас на обстеження, що для цього потрібно зробити і мати з собою, якщо я сама з Рівненської обл.? Дуже вдячна за допомогу!
Катя, Ви можете приїхати до нас в будь-який зручний для Вас час, попередньо записавшись за номером телефону, вказаному на сайті. Візьміть із собою всі дані обстежень, які маєте, УЗД (якщо є).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-07-27
доброго дня!В мене 19 травня виявили завмирання плоду на 7 тижні,робили медикаментозний аборт перші місячні настали вчасно,другі теж ,але були всього три дні після цього пару днів ніяких виділень не було ,а потім почало знов мазатися,!Що це таке може бути
Оксано, для виявлення причин турбуючого Вас стану, Вам необхідно зробити УЗД органів малого тазу, а після цього здати певні аналізи, призначені лікарем, якщо в цьому виникне необхідність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (226)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх