ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Тюлінська Оксана Миколаївна

Тюлінська Оксана Миколаївна

Лікар клінічної лабораторної діагностики, лікар-спеціаліст з гінекологічної цитології
Досвід роботи: 4 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Луцький базовий медичний коледж, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». У 2014 році завершила навчання в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за фахом «Клінічна лабораторна діагностика» на базі факультету післядипломної освіти Львівського Національного Медичного Університету ім. Данила Галицького. Пройшла підвищення кваліфікації на курсах технічного удосконалення «Цитологічні дослідження» на базі факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Наукова діяльність, публікації:

Переможець Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Кращий лаборант року».

Професійний досвід:

Працює в Волинській обласній клінічній лікарні в клінічній лабораторії відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії. З 2015 року працює в ТОВ «Благотвір» на посаді лікар клінічної лабораторної діагностики за спеціальністю «Гінекологічна цитологія».

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Приймала участь в роботі 5-го ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України», Київ, Україна

Пріоритетні напрямки роботи:

Активне виявлення фонових, передпухлинних захворювань та ранніх форм раку шийки матки.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх