x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
світлана2017-10-09
Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи надає ваша лікарня лікарняний на час проведення процедури ЕКО?
Світлано, центр надає довідку, а не лікарняний лист.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2017-10-08
Доброго дня скажіть МРТ у вас є?
Ні, Василю, немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-10-07
Після викидня стався гормональний збій. Лікар-Гінеколог порадив 4 міс. приймати протизапліднюючі таблетки, мовляв вони нормалізують гормональний фон. Після завершення прийому препаратів місячні були один день і ще декілька днів мажучі коричневі виділення. Наступного місяця місячних взагалі немає. Тест на вагітність негативний. Про що це може свідчити?. На перед дякую за відповідь.
Щоб вияснити причину такого стану, Юліє, Вам необхідно пройти очну консультацію у гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярина2017-10-05
Доброго дня,була в лікаря гінеколога зробила узд,висновок:Цистит,збільшений сильно сечовий міхур.Призначила:катарія і фурагін ,але я годую грудьми,лікар сказав що можна а в інструкції протипоказано під час годування.Що робити і які ліки можна пити?Дякую
Ярино, висновку УЗД для постановки діагнозу "цистит" недостатньо. Як мінімум необхідно здати загальний аналіз сечі. Відносно прийому препарату Вам варто проконсультуватися з лікуючим лікарем. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності призначеної терапії, Ви можете звернутися на очну консультацію до урологів нашого центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-10-04
Доброго дня. У мене діагноз ендометріоз 2 ст.,була лапароскопія і коагуляція вогнищ ендометріозу.Лікар призначив Візан на 6 місяців. Після операції місячні прийшли вчасно. На 15 день циклу почались коричневі виділення і незначні болі як при місячних,тривають уже 3 день.Візан приймаю 17 днів. Підкажіть будь-ласка чи це норма,чи можливо щось не так?
Наталіє, такі явища можуть мати місце при прийомі цього препарату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2017-10-04
Цікавить таке питання! Народилася дитинка без великих пальчиків на руках! Чи можливе протезування та з якого віку? Чи є ще якісь варіанти пластики або хірургічного втручання? Дуже дякую!
Діано, у нас в центрі діток не оперують. Вам варто звернутися до дитячих хірургів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-10-04
Доброго дня!Приблизно у 2013 у вас робила операцію,видалення труб і пластику матки методом лапароскопіі.Зараз я проживаю не в Украііні,а мені дуже потрібна виписка,щоб продовжити далі лікування і зробити ЕКО.Чи реально мені отримати виписку по електронній пошті?Дуже потрібно.
Так, Ви можете отримати виписку по електронній пошті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
галина2017-10-04
Добрый день! У меня месячные началичь 07.09.17 потом 27.09.17 опять, но темно коричневого цвета и очень мало. На УЗИ правый яичник 42.5х26мм. фоликули 11мм. 17.6. 12мм. 24.2мм. Левий 36.3х19.2мм. возле кута матки фолукили 3-7-9 мм. Анализи на 7 день : Тиреотропний гормон (ТТГ)-1.12 мкМО/мл, Пролактин 26.21 нг/мл, Естрадіол (E2) 286.2 пг/мл. Тестостерон свободный 2.942 пг.мл.
Галино, зверніться з результатами обстежень на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2017-10-03
доброго вечора. в мене після пологів пройшло 8 місяців, місячні почалися через 2 місяці, дитину годую груддю. місячні йдуть регулярно, але спочатку 4 дні чуть-чуть мажеться, а потім 4-5 днів йдуть нормально. це все так має бути чи ні??
Руслано, рекомендуємо Вам зробити УЗД органів малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталя2017-10-02
Доброго дня. Підкажіть будь ласка проходила у вас обстеження УЗД сказали що все нормально. але мене цікавить що таке Дугласів простір- рідина в незначній кількості. В лівому яйник жовте тіло 11,5*8,4мм.. .
Наталіє, дані УЗД свідчать про те, що у Вас нещодавно відбулася овуляція.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх