x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7036 користувачів
Маша2016-09-18
При прийомі Візану, можна планувати вагідність?
Маріє, завагітніти під час прийому цього препарату неможливо, через витончення ендометрію. Можете планувати вагітність після припинення прийому препарату та відновлення місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маша2016-09-16
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, у вас можна видалити родимку. І скільки це буде коштувати?
Так, можна. Вартість процедури від 100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2016-09-15
Доброго дня, мені 19 і нещодавно я дізналася, що у мене рідка патологія, про яку більшості навіть не знають, а коли щось таке почують, говорять, що я собі це придумала. Діло в тому, що лобкова кістка у мене ширше, ніж у інших жінок - саблевидна лобкова кістка. Це буквально перекриває в хід у піхву більш ніж на половину і я не можу нормально займатись коханням, сильна біль. Хочу запитати, чи можлива операція по зменшенню цієї кістки взагалі чи неможлива зовсім?
Порадити щось стосовно Вашої проблеми можливо лише після очного огляду. Галино, Вам краще звернутися безпосередньо в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2016-09-14
Доброго дня, я на протязі 4 років приймаю гормони фемостон 2.10, на узи матка маленька фолікулів багато але малого діаметру, пробували на 14 день підключати дюфастон, без результатно вагітність не настала, овуляційно стимулюючі пропила 2 місцяці ніяких результатів, останнім часом дуже довго іде менструація (9-11днів) я перестала пити гормони, що порадите з не гормональних препаратів щоб організм трошхи відпочив від них і врегулював менструацію.... Дякую...
Катерино, Вам необхідно провести гормональне обстеження. Судячи з Вашого опису, у Вас гіпоплазія матки та відсутня овуляція. Треба дообстежитися та лікуватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-13
"Бромкриптин" тільки почала приймати, приймала 2 тижні, рівень пролактину на 21 день циклу 22
Пролактин знизився недостатньо. Прийом препарату не може бути причиною змін в циклі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2016-09-13
Чи можу я народжувати в вашому центрі?,яка вартість пологів?
Ні, Олено, в нашому центрі пологів не приймають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христина2016-09-11
Доброго дня! Я планую вагітність і нещодавна здала аналіз на торч-інфекції. Вказані лише антитіла IgG. Допоможіть будь ласка розібратись з реультатами, тому що ніяк неможу доїхати до лікарні( Хламідія 0.13 ( R < 0.8 - негат. 0,8 ≤ R ≤ 1.1-сумнівний. R> 1.1 - позитивний.) Токсоплазма <0,13 МО/ мл ( менше 1.0-негат, від 1.0 до 30.0 - сумнівний, більше або дорівнює 30.0 - позитивний) Цитомегаловірус <0,25 Од/мл ( менше 0,5 -негативний, від 0,5-1.0 сумнівний, більше або дорівнює 1.0 позитивний) Вірус простого герпесу 1 типу 1.4 ( до 0,9 -негативний, більше 1.1-позитивний., 0.9-1.0 сумнівний) Вірус простого герпесу 2 типу <0,2 ( до 0,9 -негативний, більше 1.1-позитивний., 0.9-1.0 сумнівний) Я так зрозуміла, що у мене немає імунітету до токсоплазми, хламідій не було, цитомегаловірусу теж немає імунітету. А до герпесу 1 типу позитивний результат- тобто до нього імунітет є? і я ним хворіла? Підкажіть чи з такими показниками немає протипоказань до вагітності?Розясніть будь ласка детальніше Дуже вам дякую наперід!
Христино, інфікування немає. Можете планувати вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-10
Доброго дня! Почала приймати бромкритин по 1/2 таблетці 2 рази в тиждень за призначенням лікаря, затримка 7 днів, тест негативний. Чи може відбутися зміщення циклу при прийомі бромкриптину? Дякую
Ірино, скажіть, скільки часу Ви приймали "Бромкриптин"? Які були вихідні показники пролактину?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2016-09-08
Доброго дня! Пять днів тому пипинила 6- місяний курс візани, починала пити з 2 дня циклу. Місячних ще немає. Але були розоваті незначні виділення і тянув живіт як на місячні. Що це могло бути? Підкажіть, потрібно дочекатись місяних, щоб почати планувати, чи можна вже зараз пробувати, як тоді відслідкувати овуляцію?
Іванно, у Вас місячні скоро розпочнуться. Після місячних можна почати планувати вагітність. Овуляція наступає за 14 днів до 1-го дня наступних місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2016-09-07
Доброго дня! Скажiть, будь ласка, чи можливо менi зробити лапароскопiчну мiомектомiю, якщо менi поставили дiагноз - фiбромiома з субсерозним вузлом 85*72мм? Якщо так, яка послiдовнiсть дiй в данному випадку та загальна вартiсть операцiï та реабiлiтацiï? Дякую!
Так, Олено, можливо. Спочатку зверніться на консультацію до гінеколога. Вартість операції - 9500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (226)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх