ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Artut2020-07-15
Доброго дня. Скільки буде коштувати пластика короткої вуздечки? Чи є можливість зробити лазером?
Артуре, пластика уздечки (все включено, окрім анестезії) - 2 515 грн. Анестезія - 3 337 грн. В нас практикується хірургічна пластика.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина
до статті Внутрішньоматкова інсемінація
2020-07-15
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може жінка зробити ВМІ спермою донора без згоди чоловіка (разом не проживають, але не розлучені)?
Ні, Марино. За описаних Вами обставин необхідна згода чоловіка.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2020-07-15
Доброго дня.Зробили цитолочне дослiдження.Результат: атипові сквамозні клітини з невизначеними ознаками .На скільки страшно? Чи лікується,чи виліковується і що робити? Лікар назначив :гайнекс форте і біоселак .Адекватне лікування?Ми живемо в смс і мало спеціалістів(((
Яно, за результатом одного мазка не можна оцінити адекватність лікування. Вам слід дообстежитися. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія
до статті Вітіліго
2020-07-15
Які аналізи слід здати при вітиліго?
Маріє, діагностичні тести призначає лікар після огляду та ознайомлення з анамнезом пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Неоніла
до статті Лазерна ліпосакція
2020-07-15
Доброго дня. Підскажіть чи проводите ліпосакцію холки, якщо так то яка вартість? Дякую
Так, Неоніло, проводимо, вартість -10000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-07-15
Доброго дня! Чи є шанси завагітніти при дворогій матці?
Так, Тетяно, при двурогій матці шанси на вагітність є, проте можуть бути проблеми із виношуванням.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-07-15
Добрый день. Вы пишете что ЭКО стоит 43,650грн. Какие процедуры входят в эту стоимость? Сколько стоит спермограмма? Сколько стоит анализы на гормоны? И когда нужно записаться на приём, что б здать основные анализы? Спасибо)))
Ольго, сюди входять: пункція яєчників, запліднення ооцитів, культивування клітин і підсадка ембріонів. Спермограма коштує 410 грн. Перлік аналізів на гормони визначає лікар після ознайомлення із анамнезом пацієнтки. Аналізи на гормони здаються у першу та другу фази циклу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті, у зручний для Вас час.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-07-14
Доброго дня! скільки часу дійсні ці аналізи, потрібні для операції!!! 1) Глюкоза 2) Загальний аналіз крові 3) Коалограма 4) антитіла до covid 19
Тетяно, аналізи дійсні протягом місяця, (глюкоза - 14 днів).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2020-07-14
Доброго дня , чи можна завагітніти , якщо чоловік кінчив у воду , а я була з ним у ванній . Я можу завагітніти , сперматозоїди попали до піхви ?
Ганно, за описаної Вами ситуації вагітність малоймовірна. Проте якщо у Вас є сумніви, можете скористатися високочутливим аптечним тестом на вагітність, який покаже результат вже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталя2020-07-14
Добрий день на сьогодні, яка вартість вазектомії, аналізи які потрібно для цього і які наші дії щоб до вас потрапити найближчим часом
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено, окрім анестезії) - 4 630 грн. Анестезія - 3 337 грн. Аналізи призначає оперуючий хірург після очної консультації та ознайомлення із анамнезом пацієнта. Усі обстеження можна здати на місці, в центрі. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх