x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
анна
до статті Аденоміоз
2018-12-05
Чи може бути затримка при аденоміоз?
Так, Ганно, затримка місячних при аденоміозі може мати місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-12-05
Доброго дня! Лікувалися з чоловіком від уреаплазмозу. В чоловіка зараз все нормально,а мені лікар сказала,що уражена права маткова труба і непроходимість,лікували медикаментозно і вставляли тампони з лікарством,зробили УЗД після лікування,сказали що все нормально. Через півроку була затримка 12днів,зробила тест - 2 полоски. Але через тиждень в мене почались наче як місячні,і вночі сильно заболів живіт і з мене щось вийшло,розміром таке як долоня. Це так як я зрозуміла( може й ні) самовільний викидиш. Підскажіть,які потрібно здати аналізи у вас в центрі? І чи потрібно робити дослідження ехосонографії?
Наталіє, необхідні аналізи Вам призначить гінеколог після огляду. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-12-05
Добрий вечір. В мене внутрішній свищ на місці розриву коли були важкі роди. Була зашита. Запалюється перед місячними. В такому випадку що роблять? До якого лікаря порадите?
Ірино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-12-04
Добрий ранок. Мені призначили полімік пити 5 днів. Після 3 дневновго прийняття таблеток почалася сильна рвота. Організм нічого не сприймає. Чи продовжувати прийняття даних таблеток???
Оксано, якщо від препарату виражений побічний ефект, то слід припинити прийом. Зверніться до лікаря, щоб призначив Вам інші ліки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рома2018-12-04
Доброго дня яка ціна отопластики 2 вух?
Романе, пластика обидвох вушних раковин - 10 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-12-04
Чи робите ви вакуумний аборт і яка вартість?
Ольго, у Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-12-04
Скажіть,при записі до репродуктолога сказали що потрібно щоб був 21- й день циклу,я прорахувалась в днях і прийом припадає на 19 -й день циклу,чи є це принциповою різницею?
Олександро, це не є принциповою різницею.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-12-03
Доброго дня! Мій діагноз дерматит подразнювальний, з явищами екзамптизації, хотіла б запитати чи є у вас спеціальні аналізи коли беруть зразок зі шкіри для виявлення алергену/ тощо? Яка ціна прийому дерматалога?
Ольго, у нас є алергодіагностика по аналізу крові, вартість пакету 690 грн. Консультація дерматолога - 180 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-12-03
Добрий день! Чи займаєтесь ви лікуванням дітей (5 років,потрібна лапароскопія яєчників)? Дякую.
Ні, Наталіє, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-12-03
Доброго дня. На протязі року ніяк не можу завагітніти. Хотілося б перевіритись/здати аналізи чи все у нас з чоловіком впорядку. Коли (в який період) найкраще звертатись? Як записатись? Яка вартість обстеження?
Оксано, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті. Вартість консультації - 180 грн. Обстежень - орієнтовно 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх