x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7019 користувачів
Антон2017-10-31
Доброго дня. Підскажіть чи роблять у Вас обрізання крайньої плоті. І якщо так, то яка ціна.
Так, Антоне, у нас роблять таке втручання. Ціна - 2000 грн. Анестезія - 780 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-10-30
Доброго дня. У моєї мами опущення передньої стінки піхви і виставлене маточне кільце "Юнона". У неї неотримання сечі і постоянні позиви у туалет. На ніч 6-7 раз. Вона з трудом ходить і сама не може піднятись без допомоги з крісла чи ліжка. У мене запитання. Чи можна придбати і встановити їй, при наявності маточного кільця, постійний катетер для нетримання сечі, хоча би на ніч, а на день його знімати. Дуже вдячна за вашу відповідь і орошого вам дня! З повагою, Ольга
Доброго Дня. Ми уточняли із спеціалістом Ваше запитання, тому дещо затримали відповідь. На жаль у нашій клініці такої операції ми провести не зможемо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олеся2017-10-30
Доброго дня! Мені призначили приймати Утрожестан 200 вранці чи ввечері вагінально. Чи вранці, якщо немає можливості полежати годину краще пити його?
Олесю, дивіться по ситуації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-10-30
Доброго вечора.Виявили хламідіоз. ПРизначили лікування по такій схемі-Серрата,полімік,Гепазандра,свічки Бетадин.Чи доцільне таке лікування?знаю,що важко ця хвороба піддається лікуванню..і чи може воно допомогти(так як немає жодного антибіотика)дякую за відповідь.
Тетяно, Ваш лікуючий лікар призначив таку схему, виходячи із Ваших діагностичних даних. Якщо у Вас є сумніви, щодо доцільності такої терапії, то Вам варто звернутися на очну консультацію до іншого лікаря, взявши з собою результати попередніх обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2017-10-29
Доброго дня. Хочу дізнатися за інтимну пластику , після родів пройшло більше року, яка ціна і скільки часу це займе? Скільки проходить реабілітація і за скільки часу потрібно записуватися? Чи можна родити самій після цього?
Інно, вартість операції 12 000 грн. В стаціонарі потрібно знаходитися 2-3 дні. Реабілітація - 3 дні. Не сідати - 2 тижні. Запис за тиждень. Родити самій можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2017-10-28
Доброго дня. Хотіла у вас запитати. У мене 7 днів назад був перший захищений але незакінчений статевий акт, розірвалас пліва і пішла кров, виділення були 2 дні. Зараз в мене затримка 2 дні. Чи можу я бути вагітною?
Так, Надіє, можете. Щоб пересвідчитися в цьому, або виключити ймовірність, зробіть аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2017-10-28
Доброго дня??скажіть будь ласка, а в вас лікують від каменів в шлунку? чи потрібне видалення??чи можна самостійно від них позбутися??
Тетяно, можливо Ви мали на увазі камені в жовчному міхуреві? У нас роблять за потреби холецистоскопію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-10-28
Скажіть будьласка чи можна в вашій клініці пройти повне обстеження чоловіка і жінки? І скільки це буде коштувати?хоч приблизно щоб знати на що розраховувати...
Так, Оксано, можна. Чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті. Вартість обстежень близько 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-10-27
Доброго дня, підскажіть будь-ласка хочимо разом із чоловіком обстежитися (хочу завагітніти але не виходить) як можна записати на прийом до лікарів, та в які дні ви працюєте?
Юліє, Вам варто звернутися на очну консультацію до репродуктолога разом із чоловіком, і зробити обом відповідні обстеження, щоб вияснити причину непліддя. Чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-10-27
Чи буває шо дівчина вагітна, але місячні всерівно були ?
Юліє, таке можливе на ранніх строках і являється своєрідною патологією, хоча загрози переривання вагітності може і не нести.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (173)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх