x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7062 користувачів
Віктор2018-11-12
Доброго дня! Скільки коштує видалення родимки і що для цього потрібно?
Вікторе, видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) - 130 грн. Запис на прийом до дерматолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-11-12
Доброго дня.Для чого може призначатися Макмирор перед екз?тобто переносом ембріонів?якщо інфекцій ніяких не виявлено?
Тетяно, цей момент Вам варто уточнити у лікаря, який призначав препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-11-12
Доброго вечора!Скажіть.будь ласка.чи видаляють у вас кісту яічника і скільки це коштує.
Наталіє, вартість пункції кісти яйника становить 1 300 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2018-11-11
У мене були ускладнені пологи. Дитину витягували вакуумом, внаслідок чого вона не вижила. Мені наклали шви. Скажіть, будь ласка, яка ціна обстеження? (хочу знати чи все гаразд зі здоров'ям, чи зможу мати ще дітей)
Вікторіє, орієновна вартість близько 1500 - 2000 грн. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніка2018-11-11
Якщо я хочу завагітніти, ви надаєте сперму і скільки це коштує. Як проходить ця процедура, що для цього потрібно
Ніко, внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) коштує 4 400 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. Необхідно 2 дози. Якщо Ви заміжня, на цю процедуру необхідна згода чоловіка. Почати слід із прийому репродуктолога, який направить Вас на відповідні діагностичні тести, щоб перевірити стан фертильності. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Неля
до статті Ринопластика
2018-11-10
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, скільки коштує операція вирівнення перегородки носа?
Нелю, на жаль, поки що таке оперативне втручання у центрі не проводять, оскільки в штаті немає спеціаліста цього профілю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2018-11-10
Доброго дня!!! Скажіть ,будь ласка, скільки коштує ЕКО???? Не можу завагітніти вже другий рік.....чоловік задавав аналіз спермограми,я робила УЗд геніталій,сказали,що все добре.... чи потрібно аналіз на гормони??? Якщо вони погані,то можна робити ЕКО???
Людмило, перш за все заспокойтеся і не панікуйте. Вам обом слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога, узявши з собою результати аналізів. Звичайно, доведеться зробити аналізи на гормони. Для цього сплануйте свій візит до лікаря на 21 день місячного циклу. У центр приходьте натще. Якщо репродуктолог вважатиме, що ШЗ - єдина для Вас можливісь завагітніти, то Вас про це повідомить. Проте, можливо, Ви робите завчасні висновки. ЕКЗ орієнтовно коштує 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-11-09
Доброго дня! Ми з чоловіком вже більше 5 років пробуємо завагітніти, наразі без результатно. Хотіли б попасти до вас на обстеження і при необхідності пройти лікування. Хочу запитати в який період менструального циклу це краще зробити? І як краще зробити запис?
Олено, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога. Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олег2018-11-09
Доброго ранку 4 місяці назад в мене був перший статевий акт без контрацепції але хлопець витягнув ще до сімявиверження після того місячні в мене затрималися на 2 тижня десь за 10 днів після статевого акту ми зробили тест струменевий який дав одну смужку потім в мене почалися місячні дуже болів живіт в перший день так зазвичай мене болить в перший і другий день і дуже багато текло потім після місячних ми зробили ще один тест також струменевий який дав одну полоску потім в мене десь за місяць знов почалися місячні такі як завжди без будь яких зупинок чи болісним відчуттів потім ми зробили ще один тест також струменевий який також показав одну полоску потім в жовтні місячні мали бути на початку але їх не було я зробила ще один тест також струменевий і дав також одну полоску потім в середині місяця почалися місячні але той місяць я була на нервах навчання одна дома все було на мені я сильно нервувалася і місячні в мене були не рясні перших 3 дня були звичайні а дальше по одній дві краплі після закінчення місячних десь за тиждень ми знову зробили тест і він дав одну полоску протягом всього того часу мене не тошнило я не бігала в ночі в туалет в мене не збільшилися груди я десь поправилася на 1 кг і то через то шо я багато люблю солодкого в мене не набрякали ноги і не було ніяких неприємних відчуттів можете мому хлопці пояснити шо все нормально і я не вагітна і немає причин для хвилювання бо він знову хоче робити тест а мене вже бісить робити ті тести я не приймаю ніяких ліків і всі тести ми робили приблизно під вечір але перед тим в туалет я не ходила 4 5 годин і води перед тим також не пила
Ми не можемо бути посередниками в спілкуванні між Вами та Вашим партнером, Вам слід ці питання обговорювати між собою. Проте зазначимо, що тест на вагітність краще робити зранку, коли сеча більш концентрована. З Вашої розповіді зрозуміло, що як засіб контрацепції, Ваш партнер використовує перерваний статевий акт. Цей спосіб має ефект лише у 30% випадків, тобто він вкрай ненадійний. Крім цього даний метод порушує природний механізм статевого акту. Вченими всього світу доведено, що переривання статевих зносин негативнийм чином позначається на організмах обох партнерів. Регулярна відсутність природного задоволення з часом призводить до фригідності (статевій холодності) у жінок, до імпотенції у чоловіків або до різкого зниження лібідо (статевого потягу). Ваш хлопець, ймовірно, дуже переживає, тому так і поводиться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аркадій2018-11-09
Сьогодні вже четверта доба в ЦРБ м.Ковель,а діагноз не встановлено.
Аркадію, Ваше повідомлення не зрозуміле. Сформулюйте чітко питання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (327)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх