x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7036 користувачів
Леся2018-05-30
Доброго дня . В мене виявили два вузла міома матки.Але проблема ще в тому маю цукровий діабет інсулінозалежна. Чи ви беретеся за такі випадки?
Лесю, Вам з цього приводу слід проконсультуватися з оперуючим хірургом індивідуально. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2018-05-29
Яким чином можна позбутися від рубця на лиці.Що ви порекомендуєте для дитини 4 роки.
Вікторіє, висічення рубця на обличчі до 5 см коштує 3 500 грн. Вам для початку варто проконсультуватися з пластичним хірургом, оскільки у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2018-05-29
Доброго дня. Сьогодні була на узд. Висновок -На фоні розширеного ендометрію до 22 мм, візуалізується плідне яйце, не чітко сформоване. СВД -7мм. Біометрія відповідає 2 -3 тижні вагітності. Лікар на узд сказав прийти на узд контроль через 7 днів. А мій гінеколог сказала що не варто через 7 днів робити узд, а краще через 3тижні. Що зараз ше маленький термін, тому не чітко сформоване плідне яйце. Що порадите, не знаю що робити. Дякую.
Ганно, можливо, Вам не варто було на такому ранньому терміні робити УЗД, тому візуалізація плідного яйця нечітка. Проконтролювати розвиток ембріона можна, провівши УЗД в 12 тижнів, або за показниками ХГЧ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2018-05-29
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які гормональні пластирі для ЗГТ Ви могли б порадити? Дякую.
Алло, центр не займається рекламою препаратів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
інна2018-05-29
добрий день. мені 28 років. вагітна 12 тижнів. захворіла вітрянкою. температура була 2 дні 38,5. зараз немає. розяснити доступно наслідки для плоду мені не можуть чи не хочуть лікарі. не розумію що робити? прошу вашої допомоги чи поради. буду вдячна за відповідь.
Інно, Вам варто в 13 тижнів зробити УЗД плоду та здати кров на виявлення вроджених вад у першому триместрі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-05-29
У мене на КТ нирок в н/сегменті лівої нирки, по передньому контурі є кістозної щільності утвір, при підсиленні контраст не накопичується, до 0,5см. Порожниста система не розширена, в н/групі чашечок-конкремент, щільністю до +800+1444одН, розмірами до 0,7Х1,2Х1,9см і до 0,2см. Функція нирок не порушена. Сечовід без змін. Судинна ніжка структурна. Чи потрібна мені операція і яка приблизна її ціна. Дякую, з повагою, Валентина.
Валентино, Ваше питання слід вирішувати в індивідуальному порядку з урологом. Ви можете записатися на прийом до лікаря за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ціна вакцини проти раку шийки матки. При дослідженні виявлено групу ВПЛ А5/А6(51,56)
Віро, вартість вакцинації проти раку ш/м (1 ін’єкція з введенням) становить 780 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-05-28
Доброго вечора! Я 1 рік і 6міс. приймала КОК Ліндинет 20. Вже місяць не приймаю їх. Згідно графіку прийому таблеток, то мала б початися менструація, але ще нема. Дієт ніяких не дотримувалася, бо практично вагу не набрала. Питання: через скільки часу може появитися менструація. І чи можна завагітніти під час постконтрацептивної аменореї?
Ірино, якщо таблетку не пропускати, то вагітність не наступає. На рахунок відсутності місячних, Вам варто зробити УЗД малого тазу. Як правило, впродовж тижня після КОК місячні відновлюються. Або зробіть тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-05-27
Доброго дня! У мене був полікістоз яєчників і постійні збої менструації, гінеколог призначив пити гормони Белара 3 місяці, і от я їх пропила вже, чекала Місячних, а їх все нема і нема..затримка вже практично 3 тижні, чи це нормально? є є причина для хвилювання? (статеве життя відсутнє)
Олено, Вам варто звернутися з цього приводу на очну консультацію до гінеколога. На прийом Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті. З собою візьміть результати обстежень, які у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дана2018-05-26
Доброго дня. Цікавить ліпосакція обох стегон зовнішня і внутрішня. Дуже боюсь! Скількі часу перебування у лікарні?
Дано, вартість ліпосакції стегон (зовнішньої і внутрішньої поверхні разом) становить 15000 грн. Час перебування в стаціонарі - від 1 до 3 діб, залежно від стану пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (226)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх