x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
наталія2017-06-26
Добрий вечір! Мені 42 роки У квітні пролікувала запалення матки,а в травні були дуже скудні місячні, які тривали лише 1,5 дня У черівні місячних взагалі немає( затримка уже 7 днів, мали наступити 19 червня) Розумію, що йде якийсь збій в організмі,тест на вагітність не підтвердився Підкажіть ,будь ласка, які аналізи потрібно здати, (якщо на гормони то на який день циклу, коли така затримка,) і до кого з лікарів варто звернутися у вашому центрі
Наталіє, запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Аналіз крові на гормони можна здати на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-06-25
Доньці 14 років. На УЗД (21 день циклу) виявили кісту правого яєчника 22мм, на контрольному УЗД на шостий день циклу- розміри 31*24мм. Болі немає, місячні регулярні., необільні. Лікар порадила зробити УЗД через 6 місяців. Мене, як маму, це дуже непокоїть. Можливо треба лікування , а непросто очікування і нагляд ?
Ольго, є кісти, які не потребують лікування і за ними треба поспостерігати, а є такі, які потребують втручань. Інформації про кісти Вашої доньки, яку Ви надали, замало.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-06-24
Доброго дня!Скажіть будь ласка ,у хворої в шлунку отвір ,туди постійно потрапляє шлунковий сік і розїдає його ,шлунок зашивали ,але шви розійшлись .Чи можливі ще якісь способи лікування ?(хвора на даний момент перебуває в Комі)
Світлано, он-лайн ми не можемо відповісти на Ваше питання. Допомогти Вам можуть лікуючі лікарі на місці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-06-24
Які треба здати аналізи чи шо робити??? Якщо організм відштовхує інороднє тіло ( вираховую дні коли овуляція і через 3-4 дні починають йти місячні по другому разу. Була внематочна 10р назад і в прошлому році була вагітна на 10-му тижні завмер плід і почистили
Світлано, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, здати аналізи на гормони та TORH-інфекції. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2017-06-24
доброго дня,мені по узд поставили діагноз поліпи ендометрію 9мм і 10мм.дали направлення в гінекологію на чистку,але хочу проконсультуватись у вас в центрі.напишіть,будь ласка, до якого лікаря звернутись і скільки коштує консультація.дякую
Вікторіє, Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2017-06-24
Доброго дня! Я не можу завагітніти протягом 2 років... За цей час лікувалася у багатьох лікарів, була лапароскопія з видалення кістоми яєчника... Все безрезультатно. Зараз хочу звернутися до вашого центру. Скажіть, будь ласка, до якого лікаря мені слід записатися на прийом і чи обовязково, щоб чоловік теж Їхав, якщо він здавав спермограму і в нього все добре? Дякую!
Людмило, Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Чоловік теж має прийти на прийом разом із Вами та обстеженнями.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2017-06-24
Доброго дня! В мене жировики є на голові, скільки коштує іх видалення? І чи довго триває ця процедура?
Яно, вартість процедури від 680 до 1600 грн. Тривалість - до години часу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2017-06-23
Добрий день! Чи роблять у вас в центрі припалювання слизової оболонки носа лазером (чи корекцію лазером)? У чоловіка носова перегородка заважає дихати. І скільки хоч орієнтовно то коштує? Дякую!
Ніно, у такому випадку як у Вашого чоловіка, краще звертатися по допомогу до черепно-лицевих хірургів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-06-22
Доброго дня. При перевірці маткових труб виявили що труби опущені не вниз як потрібно а навпаки загнуті догори. Чи можлива вагітність природним шляхом при таких трубах? Лікарі рекомендують лише штучне запл.
Юліє, тако діагнозу як "загнуті догори труби" не існує. Візьміть результати Ваших обстежень та приходьте на очну консультацію до наших гінекологів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валерий2017-06-21
Здравствуйте . Скажите пожалуйста, у моей жены в левой почке камень. Сделали узи и рентген почек. назначили лечение. Но говорят что лучше лазером роздробить. сколько стоит эта процедура и курс лечения .
Валерію, вартість операції 2900 грн плюс 1029 грн - анестезія. Виписують пацієнтку на 2-ий день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх