ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Будь по-жіночому здоровою!

Секс і стрес

Кількість переглядів: 304

Ми звикли вважати, що стрес шкідливий. Він впливає не тільки на наше фізичне здоров'я, але і на емоційне. Реакції на стрес різноманітні — від безсоння і втрати апетиту до сонливості та бажання їсти солодощі кілограмами, крім того — дратівливість, плаксивість, загальмованість і т.п.

При хронічному стресі зростає синтез кортизолу — гормону, що знижує сексуальний потяг. Потім активізуються ті функції, які необхідні для виживання (серцебиття, кровообіг), і придушуються другорядні. Можна сказати, що сама природа регулює лібідо, адже в стресовій ситуації треба вижити, а не розмножуватися. Однак статистика свідчить про те, що близько 10% населення намагається зняти стрес як раз за допомогою сексу.

На думку психотерапевтів не всякий стрес поганий. Є і «хороший». Це той випадок, коли наша психічна рівновага порушується завдяки позитивним емоціям. Тоді кількість статевих гормонів підвищується.

Чи існує ефективна сексотерапія стресу?

Розглянемо питання з чоловічої та жіночої сторони. Якщо під вплив стресу потрапив чоловік, то, швидше за все, він не буде про це годинами розповідати по телефону і плакати на плечі у друга. Зазвичай чоловік замикається, і весь вантаж переживань накопичується всередині. Зайва увага і розпитування його швидше дратують, ніж радують.

Фахівці вважають, що якщо стресова ситуація не затяжна і не дуже глибока, то вона навіть тимчасово підвищує сексуальний потяг. Це пояснюється підсвідомим зв'язком агресії і чоловічої сексуальності, бажанням перемог і завоювань, проявом влади і сили. Однак розрядка моральна не завжди збігається з фізичною. Якщо стрес серйозний, і це не просто важкий день на роботі, секс полегшення не принесе.

Є ще варіант розвитку подій. Партнерка стає байдужою, з ерекцією виникають проблеми. Чоловік намагається уникати партнерки, посилається на роботу і втому. Що ж робити? Жінці в подібній ситуації слід проявити максимум терпіння. Закиди, претензії або жарти на цю тему недоречні. Чоловіка важливо підтримати, підтвердити його значимість, а не навпаки. Жіноча ініціатива в сексуальних відносинах в такому випадку загрожує провалом.

Стрес у жінки протікає за іншим сценарієм. Прекрасна стать виливає свої негативні емоції у зовнішній світ. І загострення статевого потягу не спостерігається. Жінка потребує спокою, ніжності та відпочинку. Якщо партнерка йде на тактильний контакт, то це не означає, що вона хоче бурхливого і негайного сексу. Це чоловік повинен мати на увазі, щоб уникнути непорозумінь і образ. І зовсім ні до чого звинувачувати жінку в недостатньому бажанні інтиму.

Як бути?

Не треба примушувати себе до сексу, щоб не засмутити партнера. Від цього ніякої радості не буде ні Вам, ні чоловікові. Така поступка наводить жінку на думку про те, що нею користуються. А чоловік відчує, що задоволення партнерка не отримала, і прийме це на свій рахунок.

Звичайно, секс не може бути терапевтичним засобом від стресу. Однак він здатний виконувати відмінну профілактичну роль. Адже секс забезпечує фізичну розрядку, покращує настрій і підвищує впевненість у собі.

При затяжному стресі важливо змінити внутрішній настрій. Хронічне його протікання веде до депресії і тривожних розладів. Фізична втома — один з головних супутників стресу. Необхідно знайти час на відпочинок, повноцінний сон.

Якщо у Вас виникла ситуація, яка вимагає психологічної допомоги, без вагань звертайтесь на консультацію до фахівців МЦ «Боголюби». Повністю уникнути стресу неможливо, але виділити його основні джерела, мінімалізувати їх або усунути — цілком нам під силу.

1      5
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (796)
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
 • Лідія Я задоволена відношенням персоналу,вічливі і професійні, а особливо лікар Петровський Вадим Валентинович,дякую вам за все.
 • Анна Дуже вдячна клініці за надані послуги. Все пунктуально, професійно, персонал дуууже уважливий і приємний. Дівчата на ресепшені диво! Особливу подяку хочу висловити гінекологу Катерині Віталівні Лікар ...
 • Інна Доброго дня,чи робите ви лапероскопію ендометріоїдна кіста яєчника,і яка його ціна??
 • Тетяна Скільки коштує ЕКЗ ?
 • Марія Доброго дня. Чи здійснюється в вашому закладі лапароскопія жовчного міхура? Яка ціна операції?
Наші партнери
Вверх