x
Підписатись на статті

Петрук Ольга Олександрівна

Лікар-хірург, естетист
  • Досвід роботи: 3 роки
  • кількість відгуків: 2
історія

Освіта:
В 2011 році закінчила Одеський національний медичний університет та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».
З 2011р. по 2014р. інтернатура за спеціальністю хірургія на базі Львівського національного університету імені Данила Галицького. 

Професійний досвід:
З 2015 року займаюсь естетичною медициною, ін’єкційною косметологією, малоінвазивними методами омолодження в салоні «Косметік-Центр», з 2017р. асистент пластичного хірурга в МЦ «БОГОЛЮБИ».

Стажування, конференції та семінари:
2015 р. проходила навчання в учбовому центрі “Космотрейд” і отримала сертифікати, які свідчать про те, що пройшла спеціальний курс за програмою “Основи тредліфтингу “, “Ботокс”, “Контурна пластика”, “Біоревіталізація” та “Мезотерапія”.
2015р. отримала сертифікат по застосуванню препарату “ДИСПОРТ”.
2015р. сертифікат Merz Aesthetics Ukraine по використанню препарату RADIESSE.
2016р. сертифікат по використанню пептидів.
2017р. сертифікат спеціаліста з методики PLASMOLIFTING.
2017р. сертифікат по використанню препарата BELOTERO.
2017р. безопераційна підтяжка нитками APTOS.

Пріоритетні напрямки роботи:
Естетична медицина, малоінвазивні (ін’єкційні) методи омолодження, пластична хірургія.

  • Тома
2019-02-06
Підскажіть будь-ласка які саме наповнювачі Ви використовуєте для збільшення губ?
Для збільшення губ ми можемо запропонувати такі наповнювачі: філери, гіалуронову кислоту, колаген. А також процедуру ліпофілінг.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Олександра
2019-02-11
Дякую Ользі Олександрівній за її роботу. Гіалуронові філери дійсно творять чудеса! Для мене вона - найкращий косметолог в Луцьку!
  • Ірина
2019-01-23
Я змінила вже 4 косметолога, коли нарешті знайшла Петрук Ольгу Олександрівну. В мене дуже погана шкіра, тому я у свої 28 років виглядала на всі 35: шкіра не еластична, дуже багато мімічних морщин, прищі, чорні цятки. Наважилась на ін'єкції краси в МЦ Боголюби. Вартість процедури повністю відповідає результату, а Ольга Олександрівна дійсно професійний лікар, який використовує тількі якісні препарати. Буду всім знайомим рекомендувати!
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх